Keystone logo
James Madison University MA/Ed.S з клінічного консультування з питань психічного здоров’я
James Madison University

MA/Ed.S з клінічного консультування з питань психічного здоров’я

Harrisonburg, США

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

На кампусі

Введення

Як учасники клінічної програми консультування з психічного здоров’я James Madison University ми створили власну особливу спільноту викладачів, співробітників і студентів. Ми відрізняємося за здібностями, віком, класом, статтю, етнічною приналежністю, расою, релігією, сексуальною орієнтацією та місцем народження, але ми поділяємо спільне бачення досягнення життєво важливої місії та перетворення студентів на успішних громадських консультантів. Наші випускники прагнуть надавати компетентні, дбайливі та етичні послуги різним клієнтам у державних установах, громадських програмах та приватних практиках.

Застосовуючи наші принципи на практиці, ми прагнемо створити турботливу спільноту, в якій ми можемо процвітати особисто та рости професійно. У той час як багато наших випускників працюють у сільських громадах у долині Шенандоа у Вірджинії або серед гір Західної Вірджинії, багато інших переїхали служити в інші громади в середньоатлантичному регіоні та по всій країні. Ми запрошуємо наших студентів розпочати подорож довжиною в життя, досліджуючи нові можливості, удосконалюючи свої навички та залишаючись свіжими протягом усієї своєї кар’єри. Ми заохочуємо їх підтримувати один одного у важкій справі сприяння процесу змін в окремих особах, парах, сім’ях, групах і спільнотах як ліцензовані професійні консультанти. Нарешті, ми кидаємо виклик нашим випускникам просувати професію клінічного консультування з питань психічного здоров’я через послуги, дослідження, інновації, адвокацію та навчання.

Ступінь магістра мистецтв (MA) у галузі освіти консультантів зі спеціалізацією на клінічному консультуванні з питань психічного здоров’я присуджується лише після виконання всіх вимог до освітнього ступеня спеціаліста. Ця програма забезпечує академічну та прикладну підготовку, необхідну для осіб, які шукають роботу консультантів у клінічних установах психічного здоров’я, психіатричних закладах або приватній практиці. Програма вимагає завершення мінімум 60 кредитних годин.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Результат програми

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання