Keystone logo
JAMK University of Applied Sciences

JAMK University of Applied Sciences

JAMK University of Applied Sciences

Введення

Ласкаво просимо до Jamk

Розташований у Центральній Фінляндії, наш університет прикладних наук є частиною більшого центру знань, який створює сходинки для кращого завтра. Попит на випускників Jamk є: вони мають ноу-хау, правильне ставлення та гордість за свою професійну майстерність. Бути професіоналом пропонує вам більше можливостей у житті та кар’єрі.

Зарядіть свою творчість - тут, у Jamk. Ваше майбутнє починається тут!

Виберіть свій власний шлях із шести галузей навчання

Отримайте практично орієнтований ступінь бакалавра або магістра та розпочніть власну міжнародну кар’єру в Ювяскюля, Фінляндія. Ступені бакалавра складаються з 210–240 кредитів, а стандартний час їх завершення варіюється від 3,5 до 4 років.

Наступний час подачі заявок на бакалаврську та магістерську програми, які проводяться англійською мовою, – з 8 по 22 січня 2025 року. Наші галузі навчання включають Бізнес-адміністрування , ІКТ , Туризм і готельний бізнес , Соціальні послуги та охорона здоров’я , Технології та транспорт і Професійна освіта вчителів .

Місто Ювяскюля

Ювяскюля має чотири чудові пори року, починаючи від теплого зеленого літа і закінчуючи чистою білою зимою. Місто розташоване в Центральній Фінляндії та оточене численними чудовими озерами та мальовничою природою. І Фінляндія, і Ювяскюля є безпечними місцями для навчання та проживання. Ювяскюля дуже динамічний. У нас багато спортивних та культурних заходів, не кажучи вже про ресторани та кафе!

Пориньте в можливості, які пропонує Ювяскюля на visitjyvaskyla.fi! !

Статистика

В JAMK University of Applied Sciences у нас навчається понад 1100 міжнародних студентів із понад 80 країн. Скільки історій, скільки учнів! Читайте історії студентів та випускників на нашому веб-сайті.

  Особливості кампусу

  Інфраструктура JAMK поєднує в собі спокійну атмосферу з високими технологіями.

   Прийом

   Наступний спільний період подачі заявок на програми JAMK англійською мовою – 8–22 січня 2025 року о 15:00 за фінським часом.

   Розташування

   • Jyväskylä

    Main campus: Rajakatu JAMK University of Applied Sciences Rajakatu 35 40200 Jyväskylä, 40200, Jyväskylä

   Запитання