Keystone logo
Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health МГС у галузі охорони здоров’я, поведінки та суспільства (соціальні фактори здоров’я)
Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health

МГС у галузі охорони здоров’я, поведінки та суспільства (соціальні фактори здоров’я)

Baltimore, США

18 Months

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 59 184 / per year *

На кампусі

* на традиційний навчальний рік. Може стягуватися додаткова плата. Можливі стипендії

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

MHS у галузі соціальних факторів у галузі охорони здоров’я - це просунутий науковий ступінь для студентів, які мають ступінь студентів із соціальних та поведінкових наук та / або громадського здоров’я та зацікавлені в подальшому навчанні теорії та методів у цій галузі.

Програма призначена для підготовки студентів або до подальшої докторської підготовки в галузі охорони здоров’я, або для роботи в науково-дослідних роботах у галузі охорони здоров’я чи політичних позицій. Фокус програми MHS у соціальних факторах у Департаменті охорони здоров’я, поведінки та суспільства зосереджений на інтеграції та застосуванні широкого спектру знань та аналітичних навичок у соціальних аспектах охорони здоров’я, з акцентом на сучасних проблемах здоров’я.

Програма складається з півтора-двох років денної форми навчання, що поєднує курсові роботи на базі аудиторії, семінари та незалежне навчання, розробку плану дослідження та завершення науково-дослідного проекту, а також магістерську наукову роботу, що представляє оригінальні дослідження .

Кінцевою вимогою програми є презентація дослідження студентом на семінарському відділі. Дослідницький проект, запланований під керівництвом академічного радника студента, може розпочатися після успішного заповнення 64 кредитів, як правило, в кінці першого курсу, і повинен включати еквівалент 600 годин діяльності на платній або неоплачуваній посаді.

курс навчання

Студенти пройдуть мінімум 96 загальних одиниць кредитних годин за шість чи сім денних термінів протягом півтора року навчання, закінчуючи навчання наприкінці другого року.

На першому курсі чотири очні терміни навчання складатимуться з академічних курсових робіт в аудиторіях та семінарах. До початку дослідницького практикуму, як правило, протягом перших чотирьох термінів навчання необхідно пройти загалом 64 академічні одиниці. Студенти повинні зареєструватися на 16 і більше кредитів кожен термін, щоб мати повний робочий день у школі. Усі необхідні курси необхідно пройти для отримання письмової оцінки. Передбачається, що студенти виконають значну частину своїх дослідницьких практикумів протягом літа між першим та другим курсом.

На другому курсі студенти реєструються за денною формою навчання (16+ кредитів на семестр) на курс навчання, який включатиме курси, що залишились, а також самостійне навчання зі своїм радником, коли вони розробляють свій план досліджень, заповнюють свій дослідницький практикум, і написати свою наукову роботу. Вони також відвідають принаймні два терміни семінару MHS у соціальних факторах у другому програмному році. Студенти можуть мати право виконати всі вимоги до закінчення навчання до кінця другого терміну другого курсу, залежно від строків їх дослідницького практикуму та остаточного затвердження їх роботи.

HART0328

Вимоги до прийому

Очікується, що всі заявники подадуть заповнену заявку в Інженерну школу Уайтинга та супровідну документацію відповідно до вимог Управління прийому школи. Кандидати на всі магістерські програми повинні мати принаймні ступінь бакалавра у відповідній галузі.

Вимоги до департаменту включають:

 • Завершена заявка
 • Оцінки GRE (MCAT прийнятний, але не кращий). Відмова може вимагатися, якщо заявник має:
  • Випускник (магістр або доктор), АБО
  • Успішно пройшов сертифікат з охорони навколишнього середовища та гігієни праці та отримав принаймні "В" на всіх курсах, які проходили для отримання сертифіката.
 • Рекомендовано мінімальний середній бал для студентів 3,0. Фонова курсова робота повинна включати:
 • Біологія, хімія, фізика та числення
 • Три рекомендаційні листи
 • Стенограми з кожного навчального закладу, окрім середньої школи
 • Тест з англійської мови як іноземної (TOEFL) необхідний для заявників із країн, де англійська мова не є основною. Мінімально прийнятний бал - 600 у паперовій версії або 100 в Інтернет-версії.
 • Міжнародні академічні стенограми повинні бути оцінені WES або еквівалентною службою. Будь ласка, перейдіть за посиланням https://engineering.jhu.edu/graduate-admissions/international-students/ для отримання додаткової інформації.

Інструкція щодо застосування

Загалом, кандидати на здобуття наукового ступеня повинні подати наступне:

 • Інтернет-додаток
 • Офіційні стенограми КОЖНОГО закладу на рівні коледжу, який ви відвідували (академічні записи закладів за межами США повинні пройти оцінку кваліфікації).
 • Стандартизований бал тесту (будь ласка, ознайомтесь із політикою, пов’язаною з пандемією Covid-19)
 • Оцінка на знання англійської мови (TOEFL або IELTS), якщо застосовується
 • Три рекомендаційні листи
 • Резюме або біографію
 • Заява про цілі та завдання

Запрошуються міжнародні заявники, які повинні переглянути додаткові вказівки щодо подання заявок з-за меж США

Оновлення вимог GRE та COVID-19

Департамент охорони здоров’я, поведінки та суспільства визнає, що пандемія COVID-19 може суттєво перешкоджати можливості майбутніх студентів виконувати стандартизовані вимоги до тестування. Щоб допомогти вирішити унікальні проблеми, які постала перед пандемією, Міністерство охорони здоров’я, поведінки та суспільства вирішило змінити нашу політику, що вимагає оцінки GRE для заявників до 2021-2022 навчального року.

Для майбутніх студентів, які подають заявки на всі академічні програми HBS на 2021-2022 навчальний рік, оцінки GRE будуть необов’язковими, але настійно рекомендуються. Ми закликаємо заявників із наявними балами GRE включати їх як частину своїх заявок. Однак заявки все одно будуть розглядатися без оцінки GRE.

Заявники можуть подавати оцінки GRE до JHSPH, використовуючи код SOPHAS 3738.

За додатковими запитаннями, що стосуються вимог до вступу та заявок, звертайтесь до Л. Робін Ньюкомб ([email protected]).

Навчальний план

Карєрні можливості

Прийом

Відгуки учнів

Результат програми

Стипендії та фінансування

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Магістр з консультування: Клінічна реабілітаційна консультація
  • San Antonio, США
 • Магістр реабілітаційного консультування
  • Chicago, США
 • Магістр мистецтв у галузі клінічного консультування з питань психічного здоров'я
  • Fairfield, США