Keystone logo
Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health MHS в області психічного здоров'я
Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health

MHS в області психічного здоров'я

Baltimore, США

1 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 59 184 / per year *

На кампусі

* можуть стягуватися додаткові збори. Доступні стипендії

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Ступінь магістра наук про здоров’я організована навколо основного набору з чотирьох термінів аспірантури та заключної наукової роботи, яка демонструє володіння тим, що було вивчено під час курсової роботи. Ступінь MHS у Департаменті психічного здоров'я можна поєднати з програмою сертифікатів, що пропонується в Школі громадського здоров'я Bloomberg, наприклад, політика та економіка психічного здоров'я, освіта в галузі охорони здоров'я, фінанси та управління охороною здоров'я, політика охорони здоров'я, здоров'я та права людини, охорона здоров'я Комунікація, диспропорції в стані здоров’я та нерівність у стані здоров’я, контроль травм або здоров’я матері та дитини. Ці програми сертифікатів є безоплатними для студентів денної форми навчання (за умови, що заняття проводяться протягом звичайних семестрів 1-4) і доступні для покращення освітнього досвіду з дослідження психічного здоров’я. Подвійна програма BA/MHS також була створена разом із програмою Школи мистецтв і наук із досліджень громадського здоров’я.

Для отримання ступеня необхідно набрати мінімум 64 кредити (16 кредитів за семестр). Студенти програми MHS повинні вибрати шість додаткових одиниць (кредитів) факультативів у Департаменті психічного здоров’я (номери цих курсів починаються з 330.XXX).

Цілі програми

Департамент психічного здоров’я займається популяційними дослідженнями щодо етіології, виникнення, профілактики та контролю психічних, алкогольних та наркозалежних розладів. Його місія – розширити розуміння причин і наслідків цих розладів у популяціях; вивчати вплив альтернативних клінічних, організаційних чи фіскальних заходів; а також вивчати та застосовувати методи охорони здоров'я для запобігання алкоголізму, наркотикам та психічним розладам. Особливо активні дослідження в області психіатричної епідеміології; генетична епідеміологія психічних і поведінкових розладів; когнітивне здоров'я та старіння; вживання психоактивних наркотиків; шкільні, сімейні та громадські превентивні заходи; Методологія дослідження; молодіжне насильство; психічне здоров'я жінки та вагітність; глобальне психічне здоров’я; сексуальне насильство над дітьми та педофілія; розлад аутичного спектру та дослідження систем психічного здоров'я.

Ступінь магістра наук про здоров’я завершується за один навчальний рік. У перших двох семестрах програми студенти проходять основні курси з психічного здоров'я (330.602 або 603), біостатистики (140.611 і 140.612 або 140.621 і 622), епідеміології (340.721.60 і 340.722 або 603), і E.60 (5.60). . Студенти, які не проходили ці курси до того, як були допущені до програми, зазвичай отримують приблизно 36 кредитів за курсові роботи за перші два терміни. У двох других семестрах студенти можуть обирати з більш широкого кола факультативів.

Усі студенти MHS повинні виконати підсумкову дослідницьку роботу в області, яка його/її інтересів. Заключна робота дає студентам можливість синтезувати, інтегрувати та застосовувати навички та компетенції, набуті в рамках програми MHS, для вирішення проблеми психічного здоров’я населення. Заключна робота може мати кілька форм (наприклад, огляд літератури, аналіз вторинних даних) і повинна відповідати академічним та професійним цілям студента. Конкретну тему та формат остаточної статті MHS мають затвердити радник MHS та наставник з наукової роботи факультету. Для того, щоб виділити час і наставництво для роботи над цією науковою роботою, можна отримати кредити на спеціальні навчання з викладачем. Вимоги для отримання ступеня MHS не будуть виконані, доки Департамент не отримає копію підсумкової наукової роботи та лист, що підтверджує виконання вимог щодо ступеня, не буде подано в офіс реєстрації (кімната E1002).

Прийом

Відгуки учнів

Результат програми

Стипендії та фінансування

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • BSc (Hons) Nursing (Registered Nurse - Mental Health)
    • Lincoln, Великобританія
  • Магістр з консультування: клінічне консультування з питань психічного здоров'я
    • San Antonio, США
  • Магістр наук: Клінічне консультування з питань психічного здоров’я
    • Livingston, США