Joyce University of Nursing and Health Sciences

Joyce University of Nursing and Health Sciences

Joyce University of Nursing and Health Sciences

Введення

Ми готуємо наших студентів до вирішення завдань динамічної, змістовної кар’єри, озброєні впевненістю та співчуттям, щоб справити тривалий вплив на своїх пацієнтів та їхні громади.

Наша місія

Готувати людей працювати як компетентні професіонали, просувати свою кар’єру та навчатися протягом усього життя.

Інституційні результати навчання

Усі випускники навчаються:

  • Використовуйте науково-обґрунтовані дослідження на практиці
  • Служити різноманітним спільнотам і зацікавленим сторонам
  • Продемонструйте навички навчання протягом усього життя
  • Дійте як компетентні професіонали

Наше бачення

Ми прагнемо створити навчальне середовище, яке змінить життя людей, яких ми обслуговуємо, дозволяючи їм мати більший позитивний вплив на свої громади.

Ми займаємося медсестрами та охороною здоров’я

Джойс найбільш відомий освітою медсестер. Ми пропонуємо медсестринське обслуговування до та після отримання ліцензії Pathways , призначене для підтримки студентів незалежно від їхнього місцезнаходження та попереднього досвіду навчання в коледжі. Незалежно від того, чи ви новачок у медсестринстві, чи хочете просунути свою кар’єру медсестри, ми можемо допомогти вам досягти ваших цілей.

Наша відданість наукам про здоров’я виходить за рамки сестринської справи. Завдяки нашій програмі асистента ерготерапії ми підтримуємо студентів, які шукають значущої кар’єри в ерготерапії.

Joyce — це процвітаючий навчальний заклад із живою навчальною спільнотою, що складається з видатних студентів, досвідчених випускників і зіркових викладачів, які є експертами у своїх галузях — усі вони віддані турботі про студентів, пацієнтів та один про одного.

Будучи студентом Джойса, ви повинні очікувати, що вас чекають виклики, збагачення та зміни. Ми кидаємо виклик нашим студентам, тому що професії, які вони шукають, вимагають людей, які заслуговують великої довіри. Ми збагачуємо наших студентів, щоб, як випускники, вони могли продовжувати збагачувати свої громади. Нарешті, вірний Джойсу в основі своїй, ви повинні сподіватися рухатися швидко, ніколи не жертвувати якістю та бути прапороносцем серед своїх однолітків.

Розташування

  • Draper

    12257 Business Park Dr, Draper, UT 84020, 84020, Draper

    Запитання