Keystone logo
Kaunas University of Technology

Kaunas University of Technology

Kaunas University of Technology

Введення

Висока репутація

Знаходячись у 1922 році, Kaunas University of Technology розробив величезний потенціал для досліджень та досліджень і залишається лідером у галузі інновацій та технологій в регіоні Прибалтики. З 10,5 тис. Учнів та 1,000 академічних співробітників, КТУ прагне зібрати разом талановитих учнів (за підтримки університетських і зовнішніх стипендій), науковців та науковців, щоб виконувати найсучасніші дослідження, забезпечити якісну освіту та надавати послуги з досліджень і розробок широкому загалу діапазон підприємств.

Міжнародність

KTU покращує свою міжнародну популярність, беручи участь у міжнародному дослідницькому співробітництві, шляхом створення міжнародних навчальних програм, співпраці з міжнародними партнерами у створенні спільних навчальних програм та заохочуючи участь у міжнародному обміні між студентськими та науковими спільнотами. В даний час іноземні студенти можуть обирати між 37 програмами бакалаврату та аспірантури та 19 програмами докторантури англійською мовою у галузі технологічних, фізичних, біомедичних та соціальних наук, гуманітарних та творчих мистецтв та дизайну.

Зростаючі таланти

КТУ інвестує в своїх поточних студентів шляхом покращення навчального середовища та його якості, надаючи можливості активно займатися спортом, мистецтвом, студентськими асоціаціями та зміцнюючи їх впевненість, оскільки це інвестиції для майбутнього суспільства в місцевому та глобальному масштабі. терміни Наші студенти утворюють значну частину активної студентської спільноти в Каунасі, другому за величиною місті Литви.

У КТУ

 • Серед 5% найкращих університетів світу: КТУ об’єднує високоталановитих студентів, дослідників та науковців.
 • Лідер у співпраці з бізнесом: від розробки навчальних програм через аналіз ситуацій до трансферу технологій.
 • Широкий спектр послуг для студентів: програми обміну, стажування, Startup Space, спорт тощо.

Особливості кампусу

  Розташування

  • Kaunas

   Donelaicio St. 73,, 44249, Kaunas

  Запитання