Keystone logo
Kauno Kolegija

Kauno Kolegija

Kauno Kolegija

Введення

Вищий навчальний заклад Kauno Kolegija (литовською – Kauno Kolegija , далі – KK) – це великий акредитований державний вищий навчальний заклад у Балтійському регіоні, який постійно розвивається. Будучи багатопрофільним університетом прикладних наук, він пропонує широкий спектр програм навчання бакалавра з практичним ухилом. Ми прагнемо виховувати висококваліфікованих спеціалістів у галузі техніки, технологій, соціальних наук, гуманітарних наук, мистецтва, медицини та наук про здоров’я.

Стратегічні устремління КК включають взаємодію наукової та освітньої діяльності, інтеграцію досліджень у навчальний процес, впровадження інновацій, турботу про потреби студентів, розвиток компетенцій. Відповідальність, професіоналізм, відкритість, повага та почуття спільності є основними цінностями, які розглядаються в усіх видах діяльності університету. Якісне навчання та увага до потреб студентів, а також прагнення стати провідним закладом, який успішно впливає на соціально-економічні зміни в регіоні та країні – головні цілі нашого університету.

Основні факти та цифри

 • Близько 5500 студентів
 • Понад 600 викладачів
 • Близько 200 вхідних студентів та понад 350 вихідних студентів на рік
 • Понад 250 іноземних партнерів
 • Найвищі позиції в рейтингах вищих навчальних закладів Литви
 • Студенти навчаються на 4 факультетах, розташованих у місті Каунас, та регіональному відділі в Таураґе
 • Доступні курси в гібридній моделі, що означає поєднання курсів, організованих як дистанційно, так і в аудиторіях
 • Можливості отримати подвійний ступінь за міжнародною схемою мобільності

Наш сьогоднішній заклад

Сьогодні KK є одним із найбільших закладів професійної вищої освіти в Литві, в якому навчається близько 5 500 студентів, близько 1 000 співробітників і понад 30 000 випускників, які успішно створили свою кар'єру в литовських та іноземних компаніях. Університет надає перший цикл навчання, що веде до здобуття ступеня професійного бакалавра. Має чотири факультети та одне регіональне відділення.

Середній вік студентів - 22-23 роки. Навчання майже двох третин майбутніх фахівців покривається державою, тоді як решта студентів платять за навчання. Щорічно університет закінчує понад 1.600 студентів.

Розташування

 • Kaunas

  Pramonės prospektas, 20, 50468, Kaunas

Запитання