Kiang Wu Nursing College Of Macau

Kiang Wu Nursing College Of Macau

Kiang Wu Nursing College Of Macau

Введення

Kiang Wu Nursing College Of Macau (KWNC), заснований в 1923 році, є допоміжним закладом Благодійної асоціації лікарні Kiang Wu (KWHCA). Коледж, який розвинувся з колишньої школи медсестер та акушерів Кіанг Ву, є найстарішим інститутом освіти медсестер у Макао. У 2015 році Коледж отримав рейтинги довіри від Агентства з забезпечення якості вищої освіти Великобританії (QAA) в рамках інституційного аудиту якості (IQA). Коледж прагне вдосконалити навчальну програму, щоб бути мультидисциплінарною та просуватися до підготовки на вищому рівні. Також визначено своєчасне задоволення соціального попиту та розвитку медицини.

У минулому столітті зусиллями та силами численних людей Kiang Wu Nursing College Of Macau стабільно розвивався. У 1999 році коледж був визнаний урядом приватним вищим навчальним закладом, і він став Kiang Wu Nursing College Of Macau . У 2002 році коледж започаткував перший чотирирічний ступінь «Бакалавр наук з медсестер». Це перевернуло нову сторінку у вищій освіті медсестер у Макао. Щоб забезпечити якість програми та відповідати міжнародним стандартам, Коледж вимагав регулярних переглядів цього ступеня експертами з Великобританії, США, Бразилії, Таїланду та Гонконгу. Дизайн навчальної програми, викладання та якість навчання цього ступеня визнані експертами, і програма продовжує вдосконалюватися.

Щоб заохотити спеціалізований сестринський розвиток в Макао, за підтримки Гонконзького управління лікарні, KWNC в 2008 році запустив «Диплом аспіранта з удосконаленої сестринської справи» (PDAN), виховуючи медсестер із відповідними спеціалізованими навичками. Це збільшило потужність спеціалізованих медсестер та сприяло клінічному розвитку різних видів спеціалізованих сестринських служб. З додаванням більшої кількості клінічних навчальних баз у Макао та їх акредитацією, навчання є більш задовільним для потреб медичної системи Макао та мешканців. Після чого у 2010 році у співпраці з Університетом Сунь Ятсен було створено програму «Магістр сестринської науки». Це створило основу для програми магістратури коледжу, створивши кваліфіковану викладацьку команду. Потім коледж у 2018 році заснував власну програму «Магістр сестринської справи» для підвищення академічних досліджень та здібностей до вирішення проблем. Коледж - це перший інститут вищої освіти, який був затверджений для створення ступеня магістра медсестер з історії Макао.

Церемонія вручення дипломів 2005/2006

KWNC робить акцент на гуманістичній допомозі та полікультурній освіті для виховання кваліфікованих талантів медсестер, які прагнуть до компетентності та доброчесності. Заохочуваний та підтриманий Радою директорів коледжу, "Фонд стипендій доброзичливості" був створений у 2006 році для досягнення доброзичливого та турботливого уявлення Коледжу шляхом заохочення молоді, яка прагне до навчання в сестринських справах та присвячення сестринській кар'єрі за рахунок стипендій та грантів. . Коледж тісно пов'язаний з материком та міжнародними медичними та академічними інститутами, забезпечуючи різноманітні можливості обміну та навчання іноземним людям для розширення кругозору та вивчення мультикультуралізму. Існують клінічні обміни, що включають такі країни / регіони, як Пекін, Сичуань, Тайвань, Сінгапур, США, Португалія, Бельгія тощо.

Для сприяння розвитку академічних досліджень у сестринських та медичних науках, KWNC заснував періодичне видання “Macau Journal of Nursing” у 2001 р. Це був перший і єдиний місцевий журнал медсестер у Макао, який також був включений до баз даних CEPS США CINAHL та Тайваню. Журнал має на меті активізувати розвиток академічних досліджень у сестринських та медичних науках, підвищити якість техніки сестринського догляду та освіту медсестер та переглянути розвиток сестринської справи в нову епоху. У 2004 році був розпочатий інформаційний бюлетень «Відлуння здоров’я та медсестер» з метою обміну інформацією, розповсюдження знань про охорону здоров’я та медсестер, покращення фактичної роботи та зміцнення зв’язків та командного духу між колегами та студентами коледжу.

Для реалізації підходу Коледжу до інтеграції викладацької, наукової та соціальної служби, а також для узгодження з ключовою політикою уряду Держрегіональної відповідальності, KWNC розпочав підготовку до створення Дослідницького центру з медичної та медичної освіти у 2006 навчальному році 2007 року, і вона діяла у вересні 2012 року. «Благодійність висвітлює моє подальше життя: спеціальна метапрограма для боротьби зі старінням населення в Макао» була ключовим проектом розвитку центру. В даний час основна увага приділяється пропаганді запобігання деменції, навчанню життя та смерті та догляду за громадою. Програма була корисною для суспільства.

За останні роки KWNC здійснив низку дослідницьких проектів на замовлення уряду ДАБ, таких як: “Дослідження потреб довготривалого догляду за людьми похилого віку в Макао”, “Десятирічний план для медсестер у Макао” , “Дослідження гостроти зору учнів початкових класів у Макао”, “Десятирічний план для сестринського персоналу в Макао”, “Боротьба зі старінням суспільства: аналітичне дослідження сестринських послуг та робочої сили в Макао”, “Боротьба Товариство старіння: Постійне дослідження стратегій розвитку робочої сили для медсестер в Макао »,« Дослідження підготовки до життя людей похилого віку та довічного розвитку жителів Макао »тощо.

У 1956 році тодішній голова благодійної асоціації Кіанг Ву (KWCA) пан Хо Тим та пан Хо Інь внесли кошти на будівництво “Меморіального залу Ченг-Кая” як будівлі містечка, яке досі залишається. Зі збільшенням кількості студентів та попиту на навчальні ресурси, Коледж у 2013 році додав кампус Монг Ха для розширення таких приміщень, як спеціалізовані лабораторії для медсестер та приміщення для досліджень, самонавчання та інших видів діяльності. За підтримки уряду ПАР Макао поруч із Медичним комплексом островів буде побудований новий кампус, який буде експлуатуватися у четвертому кварталі 2020 року.

На майбутнє коледжу, після завершення будівництва нового університетського містечка в Медичному комплексі «Острови», відбудеться збільшення ресурсів для підготовки високоякісних талантів догляду та охорони здоров’я. Це забезпечить більший простір для розвитку для кращої якості та вищого рівня в сестринській та медичній освіті, задовольняючи майбутні потреби розвитку Макао в галузі медичної допомоги та охорони здоров’я. У той же час, завдяки навчанню, дослідженням тощо, Коледж надаватиме підтримку довготривалим сестринським службам Макао.

Розташування

  • Macau

    Av. de Venceslau de Morais No. 218A, Edf. Cio do Jornal Ou Mun, 13/F-16/F, , Macau

    Запитання