Keystone logo
King University Online Магістр наук у галузі медсестринства: медсестра-педагог
King University Online

Магістр наук у галузі медсестринства: медсестра-педагог

Online USA

16 Months

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Дистанційне навчання

Введення

Ваш онлайн-магістр наук із медсестринства в Університеті Короля — це гнучка, сувора програма, яка включає індивідуальні консультації, невеликі розміри класів і синхронні відео- чи телефонні зустрічі за потреби. Наш ступінь магістра з медсестер призначений для працюючих професіоналів або тих, хто має ступінь бакалавра в галузі медсестер. MSN Університету Короля веде до підвищення кваліфікації медсестер разом із вищими зарплатами та більшою відповідальністю. MSN акредитовано Комісією з колегіальної освіти медсестер (CCNE). Усі програми Школи медсестер Університету Короля повністю схвалені Радою медсестер штату Теннессі та є членами Американської асоціації коледжів медсестер.

Основна курсова робота в програмі MSN включає такі теми, як медсестринська практика та теорія, дизайн досліджень, глобальне здоров'я та інформатика охорони здоров'я. Ви можете вибрати між двома концентраціями для виконання годин клінічної практики: освіта медсестри або адміністрування медсестри. Наш досвідчений факультет медсестер допоможе вам отримати соціальні, культурні та політичні погляди на охорону здоров'я та професію медсестри, одночасно розвиваючи свої практичні навички роботи з пацієнтами та їхніми родинами.

Наш онлайн MSN базується на когортній моделі, яка дозволяє вам співпрацювати з колегами та розвивати цінні зв’язки з викладачами. Школа медсестер Кінг-університету заохочуватиме вас бути винахідливими, відповідальними та захопленими служінням Богу, вашій громаді та суспільству. З вашим MSN ви можете продовжити кар’єру директора медсестринства, медсестри-вихователя, медсестри-менеджера, директора з розвитку персоналу, директора з покращення якості тощо.

Про Школу

Запитання