Keystone logo
Kingston University Магістр акушерства з зареєстрованою акушеркою для зареєстрованих медсестер (для дорослих)
Kingston University

Магістр акушерства з зареєстрованою акушеркою для зареєстрованих медсестер (для дорослих)

Kingston upon Thames, Великобританія

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 9 250 / per year *

На кампусі

* вдома повний робочий день: £9250 | міжнародний повний робочий день: £16 200

Введення

Чому обирають цей курс?

Цей дворічний курс ідеально підходить для зареєстрованих дорослих медсестер, які вже пройшли навчання за ступенем і бажають отримати знання та навички, щоб зареєструватися як акушерка в NMC.

Основна увага приділяється викладанню клінічних навичок, і ми прагнемо забезпечити, щоб ваші клінічні місця відображали модулі, які ви вивчаєте, дозволяючи вам інтегрувати теорію та практику. Ви працюватимете з акушерками в лікарнях та громаді, доглядаючи за жінками та породіллями та їхніми сім’ями під час вагітності та пологів, а також надаючи постнатальний догляд.

Вас навчатимуть досвідчені акушерки, спеціалісти з охорони здоров’я та ширші експерти NHS. Ви вивчатимете професію та практику акушерства, включаючи широкий спектр предметів, які забезпечують базу наукових знань для практики акушерства, наприклад, фізіологія матері та новонародженого та догляд; зміцнення здоров'я та освіта; професійні, етичні та правові питання; та дослідження.

Причини вибору Kingston University

  • Кінгстон займає перше місце в Лондоні та 6-е місце у Великій Британії загалом у галузі медсестринства та акушерства (таблиці рейтингу Guardian за 2022 рік).
  • Ці курси фінансуються урядом із зарплатою, еквівалентною середньому діапазону AFC 5, і платою за навчання в розмірі до 9250 фунтів стерлінгів на студента на рік, пропорційно тривалості курсу (студенти, починаючи з вересня 2022 р.) .
  • Вам запропонують широкий спектр клінічного досвіду в місцевих трастах NHS та навколишньому співтоваристві.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Зручності

Про Школу

Запитання