Keystone logo
Kingston University Магістр психіатричних сестер
Kingston University

Магістр психіатричних сестер

Kingston upon Thames, Великобританія

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 9 250 / per year *

На кампусі

* вдома повний робочий день: £9250 | міжнародний повний робочий день: £16 200

Введення

Чому обирають цей курс?

Догляд за психічним здоров’ям – це дуже корисна кар’єра, де ви можете реально змінити ситуацію. Цей курс веде до реєстрації в якості медсестри з психічного здоров’я в Раді медсестер і акушерок (NMC). Якщо ви прагнете позитивно змінити життя людей і вже маєте ступінь бакалавра та досвід у сфері охорони здоров’я та соціальної допомоги, цей магістерський курс для вас.

Ви дослідите роль медсестри з питань психічного здоров'я та різноманітні потреби та контексти користувачів послуг психічного здоров'я. Ви будете аналізувати та застосовувати дослідження та докази, щоб зрозуміти складність забезпечення психічного здоров’я. Ви дізнаєтеся про низку психологічних підходів, які використовуються в клінічній практиці, і підготуєтеся до переходу до дипломованої медсестри.

Ваші дослідження включають основні елементи для всіх галузей медсестринства та модулі, специфічні для психічного здоров'я. Ви дізнаєтеся з перших вуст від користувачів послуг психічного здоров’я та опікунів через наше партнерство з користувачами послуг та організаціями, які очолюють опікунів.

Ви отримаєте досвід роботи в одному з районів Лондона чи Суррея з різноманітними можливостями працевлаштування, включаючи спеціалізовані та національні служби. Наші постачальники послуг включають Траст психічного здоров’я Південно-Західного Лондона та Сент-Джорджа, Фонд партнерства Суррея та Бордерса, Фонд Національної служби охорони здоров’я Південного Лондона та Модслі (SLAM), Фонд Національної служби охорони здоров’я Центрального та Північно-Західного Лондона та незалежні лікарні, включаючи Priory Group.

Ви матимете можливість пройти національний або міжнародний факультативний модуль наприкінці першого року.

Члени академічної групи редагували та внесли внесок у Основні тексти, включаючи - Gault I et al. (2017) Communication in Nursing and Health Care and Chambers M (ed) (2017) Psychiatric and Mental Health Nursing; Ремесло турботи .

Причини вибору Kingston University

  • Кінгстон №1. у Лондоні та №6 у Великій Британії загалом для сестринської та акушерської справи (Таблиці рейтингу університету Guardian за 2022 рік).
  • Партнерство Kingston з South West London Recovery College дає вам можливість навчатися у психіатричних лікарів і людей із багатим досвідом.
  • Ви розвиватимете та вдосконалюватимете свої комунікативні та клінічні навички за допомогою високоякісних манекенів, рольових ігор із пацієнтами-акторами та моделювання на основі сценаріїв.
  • Симуляції відділень психічного здоров’я Кінгстона отримали нагороди Nursing Times за інновації у викладанні психічного здоров’я.

Акредитація

Цей ступінь надає як академічну нагороду, так і професійну кваліфікацію медсестер. Після успішного завершення програми вас буде рекомендовано Раді медсестер і акушерок для професійної реєстрації.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Зручності

Про Школу

Запитання