Keystone logo
Kingston University Ступінь бакалавра в галузі медсестер з проблемами навчання
Kingston University

Ступінь бакалавра в галузі медсестер з проблемами навчання

Kingston upon Thames, Великобританія

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 9 250 / per year *

На кампусі

* Студенти Великобританії: £9250 на рік | міжнародний: £16 200 за перший рік

Введення

Чому обирають цей курс?

Вивчіть цей курс, і ви станете зареєстрованою медсестрою з вадами навчання, готовою внести позитивні зміни в життя людей з вадами навчання. Ви вивчатимете фактори, які впливають на здоров’я та благополуччя людей, нерівність у здоров’ї в нашому суспільстві та те, як ми можемо покращити результати здоров’я для людей із вадами навчання та розладами аутистичного спектру (ASC).

Ви досліджуватимете управління складними станами протягом усього життя, від дітей до людей похилого віку та людей з деменцією або іншими психічними чи фізичними потребами.

Ви отримаєте практичний досвід у нашому відзначеному нагородами пакеті моделювання та розвинете свої навички та впевненість у турботі про людей, працюючи з відомою театральною компанією Baked Bean.

Ви також матимете можливість стати частиною ширшої мережі Learning Disability Nursing UK and Eire і відвідати конференцію Positive Choices Learning Disability Conference.

Цей курс розроблений для невеликої та захопленої групи студентів, де ви отримаєте користь від індивідуального навчання та підтримки. Вас навчатиме наша динамічна команда викладачів, до складу якої входять провідні дослідники та експерти в галузі навчання медсестер з обмеженими можливостями з практики та Департаменту охорони здоров’я.

Постачальники розміщення включають Фонд психічного здоров’я Південно-Західного Лондона та Сент-Джорджа, Партнерський фонд Суррея та Бордерса, Грейт-Ормонд-стріт, Дитячий фонд і Королівську лікарню для нервово-інвалідних захворювань.

Причини вибору Kingston University

  • Кінгстон посідає перше місце в Лондоні та 6-е місце у Великій Британії у сфері медсестринства та акушерства (таблиці рейтингу Guardian за 2022 рік).
  • Наші науковці-експерти беруть участь у дослідженнях та формуванні майбутнього медсестер із вадами навчання на національному рівні.
  • Наші студенти були фіналістами конкурсу Student Nursing Times Awards з 2012 по 2021 рік.

Акредитація

Цей ступінь надає як академічну нагороду, так і професійну кваліфікацію медсестер. Після завершення програми студенти рекомендуються Раді медсестер і акушерок для професійної реєстрації.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Зручності

Про Школу

Запитання