Keystone logo
Kingston University Ступінь бакалавра в галузі психічного здоров'я
Kingston University

Ступінь бакалавра в галузі психічного здоров'я

Kingston upon Thames, Великобританія

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 9 250 / per year *

На кампусі

* Студенти Великобританії: £9250 на рік | міжнародний: £16 200 за перший рік

Введення

Чому обирають цей курс?

Догляд за психічним здоров’ям – це дуже корисна кар’єра, де ви можете реально змінити ситуацію. Кожна четверта людина стикається з проблемами психічного здоров’я в будь-який рік, і цей курс готує вас до роботи у співпраці з користувачами послуг, їхніми родичами та особами, які доглядають за ними, щоб одужати. Цей курс веде до реєстрації в якості медсестри з психічного здоров’я в Раді медсестер і акушерок (NMC).

Ваші дослідження включають основні елементи для всіх галузей медсестринства та модулі, специфічні для психічного здоров'я. Ви дізнаєтеся з перших вуст від користувачів послуг психічного здоров’я та осіб, які здійснюють догляд, через наші міцні партнерські стосунки з організаціями, очолюваними користувачами послуг та опікунами, включаючи Recovery College, Sutton Carers Center та South West London Recovery College,

Ви матимете можливість застосувати свої знання в широкому діапазоні місць розміщення. Наші постачальники послуг включають Траст психічного здоров’я Південно-Західного Лондона та Сент-Джорджа, Фонд партнерства Суррея та Бордерса, Фонд Національної служби охорони здоров’я Південного Лондона та Модслі (SLAM), Фонд Національної служби охорони здоров’я Центрального та Північно-Західного Лондона та незалежні лікарні, включаючи Priory Group.

Наприкінці другого року у вас буде можливість пройти факультативне стажування на національному чи міжнародному рівні.

Причини вибору Kingston University

  • Кінгстон посідає перше місце в Лондоні та 2 загальне місце у Великій Британії у сфері психіатричної допомоги (ліги Guardian за 2023 рік).
  • У Recovery College ви матимете можливість навчатися разом із людьми, які мають досвід проблем із психічним здоров’ям.
  • 50% курсу проходитиме під час практики або в наших відзначених нагородами пакетах симуляції (Student Nursing Times Awards 2019), розвиваючи практичні та терапевтичні навички.

Акредитація

Цей ступінь надає як академічну нагороду, так і професійну кваліфікацію медсестер. Після завершення програми студенти рекомендуються Раді медсестер і акушерок для професійної реєстрації.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Плата за навчання програми

Карєрні можливості

Зручності

Про Школу

Запитання