Keystone logo
KTH Royal Institute of Technology

KTH Royal Institute of Technology

KTH Royal Institute of Technology

Введення

KTH Royal Institute of Technology у Стокгольмі є одним із провідних технічних університетів Європи, а також ключовим центром інтелектуальних талантів та інновацій. Ми є найбільшим у Швеції технічним дослідницьким і навчальним закладом і домом для студентів, дослідників і викладачів з усього світу, присвячених просуванню знань.

Історія

KTH - це університет з багатою історією новаторських ідей та інновацій, починаючи з 1827 року. Майже 200 років KTH студентів, які продовжували впливати на наше сьогодення та досягати технологічних досягнень, що визначають сучасне суспільство. І сьогодні KTH формує таланти, які знайдуть рішення для завтрашніх викликів.

Дослідження

KTH співпрацює з промисловістю та суспільством у пошуках стійких рішень для деяких із найважливіших викликів людства: зміна клімату, майбутнє енергопостачання, урбанізація та якість життя літнього населення, яке швидко зростає. Ми вирішуємо їх за допомогою провідних світових, високоефективних досліджень і освіти в галузі природничих наук і всіх галузей техніки, а також в архітектурі, промисловому менеджменті, міському плануванні, історії та філософії. Майже дві третини обороту в 4 мільярди шведських крон пов’язані з дослідженнями.

Фундаментальні та прикладні дослідження проводяться пліч-о-пліч у KTH а міждисциплінарні дослідження проводяться паралельно з роботою у конкретних галузях.

Кар'єра

KTH підтримує тісні стосунки з розширюваною мережею міжнародних компаній та промислового співтовариства в ряді галузей, і робота та навчання тут надають доступ до цієї мережі.

Останній звіт про кар’єру показує, що 94 відсотки тих, хто закінчив KTH у 2010-2012 роках, були працевлаштовані після отримання ступеня, а решта 6 відсотків отримали ступінь доктора філософії. навчання. 30 відсотків іноземних студентів здобувають ступінь доктора філософії. навчання в KTH або інших відомих університетах. 32 відсотки випускників KTH залишають Швецію для роботи чи навчання за кордоном. 13 відсотків керують іншими у своїй роботі, а 13 відсотків вже отримали свою першу керівну посаду.

Статистика

KTH Royal Institute of Technology є найбільшим і найповажнішим технічним університетом Швеції. Вибираючи KTH , ви отримуєте доступ до насиченого студентського життя та престижного академічного середовища.

  Особливості кампусу

  Чотири KTH у Великому Стокгольмі збирають понад 12 000 студентів денної форми навчання, близько 1900 аспірантів та приблизно 3700 штатних працівників. Кампуси стратегічно розташовані неподалік від районів їх досліджень і навчання, наприклад, KTH Kista розташована в центрі ІКТ-центру Kista, де працюють деякі з провідних світових компаній у сфері інформаційних та комунікаційних технологій. Один з інших наших кампусів, KTH Flemingsberg, розташований в одному з провідних центрів медичних технологій Північної Європи для науково-дослідницької та промислової діяльності.

   Прийом

   Навчальний рік у KTH складається з двох семестрів по 20 тижнів кожен, починаючи з кінця серпня й закінчуючи на початку червня. Прийом заявок на навчання в KTH , починаючи з 2023 року, відкривається в середині жовтня. Ви подаєте заявку через національну систему подання заявок, вступ до університету. Деякі спільні програми мають більш пізній термін подачі заявок.

   Стипендії та фінансування

   KTH пропонує чотири різні можливості отримання стипендій для навчання в магістратурі. KTH покриває плату за навчання за одно- або дворічним магістерською програмою. KTH призначена для поточних KTH і покриває плату за навчання другого року навчання. KTH Joint Program Scholarship призначена для студентів певних спільних програм і покриває плату за навчання за період навчання в KTH . KTH призначена спеціально для студентів з Індії.

   Статистика випускників

   Рейтинги

   KTH Royal Institute of Technology є найбільшим і найавторитетнішим технічним університетом Швеції — займає 89 місце в рейтингу QS World University Rankings 2023. Наша репутація ґрунтується на тому, що викладачі та талановиті студенти працюють разом, щоб створити світле майбутнє.

   Будь ласка, прочитайте більше про рейтинг KTH на нашому веб-сайті .

   Відгуки учнів

   Campus Life & Facilities

   Бути частиною KTH означає бути частиною динамічного та галасливого міста Стокгольм, на додаток до великої кількості заходів, у яких ви можете брати участь, будучи студентом. Щоб відчути дух справжнього студента KTH , Студентська спілка та інші студентські організації організовують заходи, які допоможуть вам знайти друзів на все життя.

   Розташування

   • Stockholm

    KTH Royal Institute of Technology Brinellvägen 8

   Запитання