Kean University

Kean University

Kean University

Введення

Центр науки, технологій та математики в Нью-Джерсі пропонує яскраве навчальне та дослідницьке середовище, присвячене підготовці нового покоління новаторів до успішної кар'єри як професійних вчених, медиків та освітян.

У Нью-Джерсійському центрі науки, технологій та математики ми поєднуємо науку та дослідження в інноваційній навчальній програмі з відзнакою, яка прагне прищепити критичне мислення та навички вирішення проблем, необхідних для досягнення успіху в сучасному науково-технічно розвиненому світі. Завдяки нашій дослідницькій ініціативі ви можете почати проводити дослідження з досвідченим викладачем на першому курсі і продовжувати здобувати безцінний досвід та професійну підготовку протягом своєї кар’єри в коледжі.

Вибирайте з безлічі інноваційних програм для студентів та аспірантів, щоб задовольнити ваші потреби та інтереси. Кожен із цих варіантів дозволяє вам брати участь в оригінальних практичних дослідженнях та тренуватися на найсучасніших інструментах під наставництвом викладачів.

Розташування

  • Hillside

    North Avenue,215, 07205, Hillside

    Запитання