Keystone logo
© Faiza Ali
Laney College

Laney College

Laney College

Введення

Laney College є найбільшим з чотирьох кампусів Peralta Community College District, що обслуговує приблизно 17 000 студентів на рік. Будучи провідним коледжем для округу Перальта, Laney College простягається на шістдесят акрів у центрі Окленда, Каліфорнія, одного з найбільш етнічно та економічно різноманітних міст Америки. Лейні також є одним із найстаріших громадських коледжів у країні, якому у 2020 році виповнюється 67 років.

Зона обслуговування Laney College включає прилеглі міста Аламеда, Олбані, Берклі, Емерівілль, Окленд і П’ємонт. Він також приваблює студентів із району Великої затоки через свою репутацію різноманітності та високоякісної технічної підготовки.

Laney College пропонує асоційовані ступені в більш ніж 20 гуманітарних і наукових галузях; значна кількість випускників продовжують відвідувати 4-річні коледжі та університети, включаючи системи Каліфорнійського університету та Каліфорнійського державного університету.

Laney College зберіг і постійно оновлює чудовий набір кар'єрних і технічних (CTE) програм. Ці програми включають такі традиційні галузі торгівлі, як електротехніка (державна сертифікація), зварювання, промислове технічне обслуговування, механічна обробка та теслярство. Коледж також розробив нові програми в інших передових технічних галузях, таких як системи автоматизації будівель (одна з трьох програм у США), цифровий дизайн, технологія розробки медичних пристроїв, 3-D дизайн і швидке виробництво, а також передові технології освітлення. Коледж пропонує програми прикладного мистецтва, такі як професійна фотографія та графічний дизайн.

Laney College має одну з небагатьох програм ресторанного менеджменту в Bay Area та програму випічки та кондитерських виробів світового рівня.

Нарешті, Laney College є національним лідером у сфері освіти з питань сталого розвитку. Енергоефективність і відповідні курси на тему сталого розвитку можна знайти на багатьох різних факультетах, включаючи столярне виробництво, технології контролю навколишнього середовища, інженерію, архітектуру, управління будівництвом, електротехніку, біологію та хімію.

180602_Laney2.jpeg

Бачення

Мрія. Процвітати. Досягати успіху.

Наша місія

Laney College навчає, підтримує та надихає студентів досягти успіху в інклюзивному та різноманітному навчальному середовищі, що ґрунтується на соціальній справедливості.

Цінності

 • Повага: ми демонструємо відданість цінності кожної людини через довіру, співпрацю та командну роботу. Ми визнаємо цінність кожної людини та її ідей і ставимося один до одного та до тих, кому служимо, чесно, із співчуттям і повагою.
 • Різноманітність: ми мультикультурна та різноманітна організація, яка збагачує суміш людей та ідей. Цей коледж є місцем для всіх людей, середовищем, присвяченим вихованню та охопленню різноманітності нашого персоналу, викладачів і студентів.
 • Вдячність: ми демонструємо визнання цінності зусиль, докладених усіма нашими викладачами, співробітниками, адміністраторами та студентами. Ми сприятимемо росту та продуктивності співробітників за допомогою особистого розвитку.
 • Компетентність: ми поділяємо зобов’язання виконувати наші робочі завдання з досконалістю та постійним вдосконаленням. Ми наголошуємо на тому, щоб робити все можливе у викладанні та навчанні, успішності студентів, адміністративній практиці та наданні допоміжних послуг.
 • Чесність: ми прагнемо підтримувати довіру студентського містечка, несучи відповідальність за найвищі стандарти професіоналізму та етики.
 • Підзвітність: ми несемо індивідуальну та колективну відповідальність за досягнення найвищого рівня продуктивності, допомагаючи студентам набути необхідних навичок і навичок для отримання дипломів спеціалістів, сертифікатів, переведення та підготовки до кар’єри. Ми постійно оцінюємо себе, намагаючись підвищити свою ефективність і результативність у задоволенні освітніх потреб нашої спільноти.
 • Інновації: ми заохочуємо та підтримуємо креативність, співпрацю та ризик. Ми підтримуємо та пропагуємо інновації в дизайні, розробці, підтримці, наданні та управлінні всіма програмами та послугами.
 • Співпраця: ми працюємо спільно в середовищі спільного управління та цінуємо індивідуальні здібності та різноманітність у мисленні як важливі для сприяння відкритому спілкуванню, активній участі, обміну ідеями та спільному прийняттю рішень.

Розташування

 • Oakland

  Fallon Street,900, 94607, Oakland

  Запитання