Keystone logo
Leiden University Магістр біофармацевтичних наук
Leiden University

Магістр біофармацевтичних наук

Leiden, Нідерланди

2 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2024

EUR 19 600 / per year *

На кампусі

* студенти з країн, що не входять до ЄС/ЄЕЗ | студенти з Нідерландів, ЄС/ЄЕЗ, Швейцарії та Суринаму: 2 314 євро на рік | друга голландська магістерська програма: 15 400 євро на рік

Введення

На магістерській програмі з біо-фармацевтичних наук ви навчаєтесь на передовій розробки ліків та фундаментальних досліджень нових препаратів, оптимізації існуючих ліків та персоналізованої медицини.

Незважаючи на значний прогрес у дослідженні ліків, багато поширених захворювань, таких як рак, неврологічні захворювання, серцево-судинні захворювання та інші аутоімунні хвороби, не мають ефективного лікування або вважаються невиліковними. Ви готуєтеся до наукової кар'єри в галузі дослідження та розробки лікарських засобів. Залежно від ваших інтересів, ви можете обрати одну з семи спеціалізацій для подальшого поглиблення вашої наукової підготовки та теоретичної бази.Магістр біо-фармацевтичних наук готується до наукової кар'єри в галузі дослідження та розробки лікарських засобів. Крім того, у вас є широкий спектр інших кар'єрних можливостей у біофармацевтичній галузі, науковій комунікації та освіті.

Прийом

Навчальний план

Результат програми

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання