Keystone logo
Lewis-Clark State College Бакалавр кінезіології: середня освіта
Lewis-Clark State College

Бакалавр кінезіології: середня освіта

Lewiston, США

4 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 21 836 / per year *

На кампусі

* + вартість курсу; 2023 бакалаврат денної форми навчання

Введення

Програма Teacher Education готує кандидатів до сертифікації в K-12 класах. Програма «Середня освіта» вимагає 27 кредитів освітньої курсової роботи з професійних основ і навчання та 13 кредитів під час стажування. Студенти подають заявку на вступ до програми після успішного завершення дев’яти кредитів курсової роботи з освіти в професійних фондах. Під час навчання кандидатів можуть попросити повторно подати заявку на участь у програмі, якщо їхній середній бал опуститься нижче 3,0.

Області схвалення викладання додаються до стандартного сертифіката про навчання (класи K-12) відповідно до стандартів сертифікації вчителів Айдахо. Усі підтвердження вимагають мінімум 45 семестрових кредитів, за винятком подвійних підтвердження, де потрібно 30 семестрів для основного підтвердження та 20 семестрових кредитів для другорядного підтвердження. Для викладання галузевих спеціальностей схвалено наступні області штату LC: біологія, хімія, мистецтво спілкування, науки про Землю, англійська мова; Кінезіологія-фізична культура К-12 і здоров'я 6-12; математика; природничі науки; Психологія; та соціальні науки з акцентом на історію (див. вимоги до ступеня для кожної спеціальності). Кандидати у вчителі повинні успішно скласти пов’язаний іспит Praxis II у своїй(их) області(ах) змісту навчання.

Для цілей маркетингу студентам пропонується шукати підтвердження та неповнолітніх у другій галузі навчання; проконсультуйтеся з консультантом щодо правильної процедури. Спеціалісти середньої освіти повинні мати радника з питань змісту та радника із середньої освіти.

Випускники інших коледжів або університетів, які бажають отримати сертифікацію вчителя середньої освіти, повинні виконувати всі вимоги до професійної курсової роботи середньої освіти, а також відповідати всім вимогам до основної або другорядної галузі викладання для схвалення предметної області.

Очікується, що студенти програми сертифікації педагогічної освіти нададуть докази того, що вони відповідають вимогам штату Айдахо щодо сертифікації та стануть відданими та обізнаними професіоналами, фахівцями зі змісту, компетентними освітніми дизайнерами, здібними освітніми фасилітаторами, глибокодумними освітніми оцінювачами, рефлексивними професіоналами, професіоналами, що реагують на культуру перед тим, як бути рекомендованим до атестації викладачів.

Карєрні можливості

Прийом

Про Школу

Запитання