Lithuanian University of Health Sciences

Lithuanian University of Health Sciences

Lithuanian University of Health Sciences

Введення

Університет сьогодні

Lithuanian University of Health Sciences(LSMU, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas) є найбільшим закладом вищої освіти для біомедичних наук у Литві, який успішно поєднує дослідження, дослідження та клінічну практику. LSMU складається з двох основних академій: медичної академії та ветеринарної академії .

Студенти медицини, одонтології та сестринської справи отримують практичні навички в лікарні LSMU Kauno Klinikos , яка є найбільшим медичним закладом у регіоні Балтійських держав. Більше 1200 висококваліфікованих лікарів і 2400 членів медичного персоналу щороку доглядають понад 78 000 пацієнтів у лікарні LSMU. Весь медичний персонал цінує інноваційні та прогресивні методи лікування та діагностики, що відповідають світовим стандартам.

Студенти-фармацевти отримують практичні навички в аптеці університету, яка надає послуги не тільки місцевій громаді, але й служить навчальним центром фармацевтичного факультету, пропонуючи студентам широкий спектр практичних знань і навичок, а також надаючи їм досвід роботи з перших рук. . Студенти-ветеринари розвивають свої клінічні навички в клініках для великих і малих тварин. Студенти з фізіотерапії та ерготерапії отримують практичні навички в лікарні реабілітації Кулаутува та клініці Паланги Інституту неврології.

LSMU є активним учасником програми обміну ERASMUS+ . Студенти можуть навчатися в іноземних університетах або виїжджати на практику за кордон на термін до одного року. Договори про академічний обмін підписані з університетами 49 країн. Більшість партнерів ERASMUS+ знаходяться в Німеччині, Іспанії, Франції, Фінляндії та інших країнах-членах ЄС.

128626_dr-2157993_1920.jpg

Наше бачення

Провідний європейський університет наук про здоров’я для процвітання суспільства. Завдяки зусиллям усієї нашої спільноти ми прагнемо стати одним із 701+ найкращих університетів у рейтингу QS World University Rankings.

Наша місія

Бачення буде реалізовано через нашу МІСІЮ – створювати, накопичувати, систематизувати та поширювати наукові знання та новітні досягнення в навчанні та науці, навчати та розвивати творчу, чесну, ініціативну, освічену, незалежну та підприємливу особистість, плекати демократію та добробуту, розвитку здорового та освіченого суспільства. Важливою роллю LSMU в цьому процесі освіти є прагнення до здорового суспільства, яке гарантує соціальний та економічний прогрес країни, її цивілізаційну ідентичність, а також створення, підтримку та розвиток національних і світових культурних традицій. Здоров’я та благополуччя тваринного світу є невід’ємною частиною цієї мети.

Інноваційне середовище

Бібліотечно-інформаційний центр університету – одна з найсучасніших бібліотек ЄС, яка входить до Асоціації європейських наукових бібліотек LIBER, головної мережі наукових бібліотек Європи. Бібліотека має як віртуальну, так і RFID-технологію, і користується великою популярністю серед дослідників і студентів не лише в Литві, але й за кордоном завдяки своїй унікальній архітектурі та інформаційним системам.

LSMU бере участь у розробці проектів, результатом яких є нові технології, розширені наукові дослідження та розробки, а також оновлена та модернізована інфраструктура університету.

Вибір для іноземних студентів

З 1990 року LSMU є Alma Mater для багатьох іноземних студентів, і в даний час тут навчається більше 1600 іноземних студентів денної форми навчання з 87 країн (в основному зі Швеції, Ізраїлю, Німеччини, Іспанії, Великобританії, Лівану, Індії, Південної Кореї). . Він складав майже 26% від загальної кількості студентів LSMU.

З кожним роком кількість тих, хто навчається за кордоном, зростає. Німеччина, Італія, Франція, Туреччина, Чехія, Фінляндія та Норвегія є найпопулярнішими країнами-партнерами Erasmus серед студентів LSMU. Іноземні студенти, які обирають навчання в LSMU, найчастіше приїжджають з Іспанії, Італії, Латвії, Бельгії та Польщі.

128627_medicine-91754_1920.jpg

Міжнародний досвід і визнання

LSMU співпрацює з більш ніж 140 європейськими, американськими та азіатськими університетами для навчання та дослідницьких цілей.

Університет є членом численних міжнародних організацій, таких як Європейська асоціація університетів (EUA), Асоціація шкіл громадського здоров'я в європейському регіоні (ASPHER), Асоціація медичних шкіл Європи (AMSE), Асоціація медичної освіти в Європі (AMEE), Мережа університетів регіону Балтійського моря (BSRUN), Організація для Ph.D. Освіта в галузі біомедицини та наук про здоров’я в Європейській системі (ORPHEUS), Європейська асоціація закладів ветеринарної освіти (EAEVE), Всесвітня ветеринарна асоціація тощо.

LSMU також є членом Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), де він виконує роль центру співпраці для досліджень і навчання в епідеміології, а також для профілактики серцево-судинних та інших хронічних неінфекційних захворювань.

Програми навчання в LSMU відповідають стандартам університетської освіти, що застосовуються в країнах ЄС, і випускники мають право здавати іспит на медичне ліцензування США (USMLE) та іспит PLAB Генеральної медичної ради Великобританії.

Навчання в LSMU

LSMU вітає іноземних студентів на наступних навчальних програмах:

програмаТривалістьМоваСтупінь і кваліфікація
Нагороджений
Інтегровані дослідження
Ліки6 роківанглійськаМагістр медичних наук, доктор
одонтологія (стоматологія) 5 роківанглійськаМагістр медичних наук, лікар-одонтолог
АПТЕКА5 роківENМагістр медичних наук, фармацевт
Ветеринарна медицина6 роківENМагістр ветеринарних наук, лікар ветеринарної медицини
Навчання бакалавра
сестринська справа4 рокианглійськаБакалавр медичних наук, медсестра загальної практики
Трудотерапія4 рокианглійськаБакалавр медичних наук, ерготерапевт
Психологія здоров'я4 рокианглійськаБакалавр соціальних наук
фізіотерапія4 рокианглійськаБакалавр медичних наук, фізіотерапевт
Медична та ветеринарна генетика3,5 рокианглійськаБакалавр медичних наук, біомедичний технік
Гігієна зубів4 рокианглійськаБакалавр з охорони здоров'я порожнини рота та кваліфікація лікаря-стоматолога 
Навчання в магістратурі
Клінічна психологія здоров'я2 рокианглійськаМагістр соціальних наук
Лабораторна медична біологія2 рокианглійськаМагістр наук про здоров'я
Прикладне громадське здоров'я2 рокианглійськаМагістр наук про здоров'я
Медицина способу життя
(змішаний)
1,5 рокуанглійськаМагістр наук про здоров'я
Передова медсестринська практика2 рокианглійськаМагістр наук про здоров'я, передова медсестра
Харчова наука2 рокианглійськаМагістр сільськогосподарських наук
Наука про тварин2 рокианглійськаМагістр сільськогосподарських наук
Взаємодія тварин і людини2 рокианглійськаМагістр сільськогосподарських наук
Короткі курси
Домедичний курс (онлайн) 10 тижніванглійська
Стипендії для аспірантіванглійська

Розташування

Розташування
  • A. Mickevičiaus g. 9, LT 44307 Kaunas, , Kaunas

Запитання