Keystone logo
Lithuanian University of Health Sciences

Lithuanian University of Health Sciences

Lithuanian University of Health Sciences

Введення

Університет сьогодні

Lithuanian University of Health Sciences (LSMU, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas) є найбільшим закладом вищої освіти для біомедичних наук у Литві, який успішно поєднує навчання, дослідження та клінічну практику. LSMU складається з двох основних академій: та .

Студенти медицини, одонтології та медсестринства отримують практичні навички в лікарні Kauno Klinikos LSMU , яка є найбільшим закладом охорони здоров'я в регіоні Балтійських держав. Більше 1200 висококваліфікованих лікарів і 2400 членів медичного персоналу щороку доглядають понад 78 000 пацієнтів у лікарні LSMU. Весь медичний персонал цінує інноваційні та прогресивні методи лікування та діагностики, що відповідають світовим стандартам.

Студенти-фармацевти отримують практичні навички в аптеці університету, яка надає послуги не тільки місцевій громаді, але й служить навчальним центром фармацевтичного факультету, пропонуючи студентам широкий спектр практичних знань і навичок, а також надаючи їм досвід роботи з перших рук. . Студенти-ветеринари розвивають свої клінічні навички в клініках для великих і малих тварин. Студенти з фізіотерапії та ерготерапії отримують практичні навички в лікарні реабілітації Кулаутува та клініці Паланги Інституту неврології.

LSMU є активним учасником програми обміну ERASMUS+ . Студенти можуть навчатися в іноземних університетах або виїжджати на практику за кордон на термін до одного року. Угоди про академічний обмін укладено з університетами 49 країн. Більшість партнерів ERASMUS+ знаходяться в Німеччині, Іспанії, Франції, Фінляндії та інших країнах-членах ЄС.

128626_dr-2157993_1920.jpg

Наше бачення

Провідний європейський університет наук про здоров’я для процвітання суспільства. Ми будемо прагнути всієї нашої громади стати одним із 701 найкращих університетів у рейтингу світових університетів QS.

Наше завдання

Бачення буде здійснюватися завдяки нашій МІСІЇ - створювати, накопичувати, систематизувати та поширювати наукові знання та новітні досягнення в науці та науці, навчати та розвивати творчу, чесну, ініціативну, освічену, незалежну та підприємливу особистість, сприяти демократії та добробут, розвивати здорове та освічене суспільство. Істотною роллю ЛСМУ у цьому процесі освіти є прагнення до здорового суспільства, яке гарантує соціальний та економічний прогрес країни, її цивілізаційну ідентичність, а також створення, підтримку та розвиток національних та глобальних культурних традицій. Здоров’я та добробут тваринного світу є невід’ємною частиною цієї мети.

Інноваційне середовище

Бібліотечно-інформаційний центр університету - одна з найсучасніших бібліотек ЄС, яка є членом Асоціації європейських дослідницьких бібліотек, LIBER, головної мережі науково-дослідних бібліотек Європи. Бібліотека має як віртуальні, так і RFID-технології та користується великою популярністю серед дослідників та студентів не тільки в Литві, але і в зарубіжних країнах завдяки унікальній архітектурі та інформаційним системам.

LSMU бере участь у розробці проектів, результатом яких є нові технології, розширені наукові дослідження та розробки, а також оновлена та модернізована інфраструктура університету.

Вибір для іноземних студентів

З 1990 року LSMU є Alma Mater для багатьох іноземних студентів, і в даний час тут навчається понад 1600 іноземних студентів денної форми навчання з 87 країн (в основному зі Швеції, Ізраїлю, Німеччини, Іспанії, Великобританії, Лівану, Індії, Південної Кореї). . Він складав майже 26% від загальної кількості студентів LSMU.

Кількість навчається на міжнародному рівні з кожним роком збільшується. Німеччина, Італія, Франція, Туреччина, Чехія, Фінляндія та Норвегія є найпопулярнішими країнами-партнерами Еразму серед студентів ЛДМУ. Іноземні студенти, які вирішили навчатися в ЛДМУ, найчастіше приїжджають з Іспанії, Італії, Латвії, Бельгії та Польщі.

128627_medicine-91754_1920.jpg

Міжнародний досвід та визнання

LSMU співпрацює з більш ніж 140 європейськими, американськими та азіатськими університетами для навчальних і дослідницьких цілей.

Університет є членом численних міжнародних організацій, таких як Європейська університетська асоціація (EUA), Асоціація шкіл громадського здоров’я в Європейському регіоні (ASPHER), Асоціація медичних шкіл Європи (AMSE), Асоціація медичної освіти в Європі (AMEE), Мережа університетів регіону Балтійського моря (BSRUN), Організація доктора наук. Освіта з біомедицини та наук про здоров'я в європейській системі (ORPHEUS), Європейської асоціації закладів ветеринарної освіти (EAEVE), Всесвітньої ветеринарної асоціації тощо.

ЛСМУ також є членом Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), де він виконує роль центру співпраці з досліджень та тренінгів з епідеміології, а також з профілактики серцево-судинних та інших хронічних незаразних захворювань.

Навчальні програми в LSMU відповідають стандартам університетської освіти, застосовуваних у країнах ЄС, і випускники мають право скласти іспит на медичне ліцензування США (USMLE) та експертизу PLAB Генеральної медичної ради у Великобританії.

Навчання в ЛДМУ

LSMU вітає студентів-іноземців на таких навчальних програмах:

програма Тривалість Мова Ступінь і кваліфікація
Нагороджений
Інтегровані дослідження
Ліки 6 років англійська Магістр медичних наук, лікар
одонтологія (стоматологія) 5 років англійська Магістр медичних наук, лікар-одонтолог
АПТЕКА 5 років EN Магістр медичних наук, фармацевт
Ветеринарна медицина 6 років EN Магістр ветеринарних наук, лікар ветеринарної медицини
Навчання бакалавра
сестринська справа 4 роки англійська Бакалавр медичних наук, медсестра загального профілю
Трудотерапія 4 роки англійська Бакалавр медичних наук, ерготерапевт
Психологія здоров'я 4 роки англійська Бакалавр соціальних наук
фізіотерапія 4 роки англійська Бакалавр медичних наук, фізіотерапевт
Медична та ветеринарна генетика 3,5 роки англійська Бакалавр медичних наук, біомедичний технолог
Гігієна зубів 4 роки англійська Бакалавр наук про здоров’я та кваліфікація стоматолога-гігієніста
Навчання в магістратурі
Клінічна психологія здоров'я 2 роки англійська Магістр соціальних наук
Лабораторна медична біологія 2 роки англійська Магістр наук про здоров'я
Медична хімія 2 роки англійська Магістр фізичних наук
Прикладне громадське здоров'я 2 роки англійська Магістр наук про здоров'я
Медицина способу життя
(змішаний)
2 роки англійська Магістр наук про здоров'я
Передова медсестринська практика 2 роки англійська Магістр медичних наук, передова медсестра
Харчова наука 2 роки англійська Магістр сільськогосподарських наук
Наука про тварин 2 роки англійська Магістр сільськогосподарських наук
Взаємодія тварин і людини 2 роки англійська Магістр сільськогосподарських наук
Короткі курси
Домедичний курс 10 тижнів англійська
Стипендії для аспірантів англійська

Розташування

  • Kaunas

    A. Mickevičiaus g. 9, LT 44307 Kaunas, , Kaunas

Запитання