Keystone logo
Loma Linda University School of Medicine

Loma Linda University School of Medicine

Loma Linda University School of Medicine

Введення

З моменту відкриття в 1909 р. Медична школа Університету Ломи Лінди готує кваліфікованих медичних працівників, відданих християнському служінню. Школа завжди намагалася поєднати найкращу медичну науку з турботливим, християнським співчуттям. Студенти «Лома Лінда» навчаються в контексті, що підкреслює потреби пацієнта та профілактичну допомогу, щоб компенсувати майбутню хворобу.

Перші два роки студенти-медики проводять важку наукову програму, збалансовану класною роботою з поведінки людей, релігії та етики. Будучи молодшими школярами, студенти проводять час у клінічних ротаціях та навчаються з сімейної медицини, гінекології та акушерства, медицини, педіатрії, психіатрії, рентгенології та хірургії. Люди похилого віку змінюють курси підвищення кваліфікації з медицини та хірургії та закінчують ступінь на чотирьох місяцях факультативів.

Студенти-медики Лома Лінда мають унікальну можливість використати свої навички для вдосконалення людини. Більшість студентів-медиків беруть участь у двох дуже популярних університетських програмах: система охорони здоров'я громади Social Action та студенти Міжнародної місійної служби. У кожному з них вони допомагають надавати медичну допомогу людям із низьким рівнем доходу та іншим, які не мають доступу до базової медичної допомоги.

Розташування

  • Loma Linda

    Campus Street,11175, 92350, Loma Linda

    Запитання