Keystone logo
London Metropolitan University Магістр фармацевтичних наук і систем доставки ліків
London Metropolitan University

Магістр фармацевтичних наук і систем доставки ліків

London, Великобританія

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 9 300 / per year *

На кампусі

* UK student full-time; 1035 фунтів стерлінгів за 20 кредитних модулів, які навчаються у Великобританії на неповний робочий день; 16 500 фунтів стерлінгів на рік для іноземних студентів денної форми навчання

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Навіщо вивчати цей курс?

У магістратурі «Фармацевтична наука та системи доставки ліків» ви дізнаєтеся про методи, які використовуються для розробки систем доставки ліків, які розгортаються в певних цільових областях тіла з мінімальними побічними ефектами. Завдяки величезному прогресу, досягнутому в розробці систем доставки ліків, тепер у вас є можливість вирішити майбутні проблеми доставки нових хімічних речовин.

Цей курс також акредитований Академією фармацевтичних наук (APS).

Фармацевтична наука та системи доставки ліків MSc були розроблені, щоб розвинути ваше розуміння того, як системи доставки ліків побудовані для конкретного розгортання та контрольованого вивільнення терапевтичних агентів. Якщо ви закінчили науку та бажаєте працювати в цій галузі, тоді цей курс допоможе вам розвинути знання та навички, які вам знадобляться.

Гнучкий модульний курс, цей магістерський курс призначений для сприяння вашому особистому та професійному розвитку. Ви можете розпочати навчання восени чи навесні та продовжувати навчання на неповний або повний робочий день, що дозволить вам поєднати навчання з особистим і робочим життям. Підтримка навчання здійснюватиметься за допомогою лекцій, навчальних посібників, семінарів та практичних занять.

Усі модулі викладаються експертами у своїй галузі та підтримуються нашим онлайн-навчальним середовищем, доступним за межами університету в будь-який час дня та ночі.

Ви вивчатимете п’ять основних модулів, які викладаються, а потім матимете вибір одного додаткового модуля зі списку модулів магістра, які пропонуються предметною групою, протягом двох семестрів. Потім ви проведете незалежний дослідницький проект під керівництвом досвідченого наукового керівника протягом літнього семестру.

Якщо ви вже працюєте у фармацевтичній компанії та маєте амбіції отримати більше знань у галузі, тоді цей курс значною мірою сприятиме вашому просуванню по службі та безперервному професійному розвитку (CPD).

Прийом

Відгуки учнів

Плата за навчання програми

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Master's Degree Programme in Drug Discovery and Development
    • Turku, Фінляндія
  • Ступінь магістра з фармацевтичної хімії
    • Barcelona, Іспанія
  • Магістр фармацевтичної економіки та політики
    • Los Angeles, США