Keystone logo
Long Island University

Long Island University

Long Island University

Введення

Long Island University , заснований у 1926 році, продовжує змінювати визначення вищої освіти, забезпечуючи високоякісне академічне навчання викладачами світового класу. Відомий Forbes за акцент на досвіді навчання та Інститут Брукінгса за його «додану вартість» для студентських результатів, LIU пропонує майже 250-градусні програми з мережею з понад 280 000 випускників, яка включає лідерів галузі та підприємців з усього світу.

LIU Brooklyn дозволяє студентам повністю реалізувати свій потенціал як етично обґрунтованих, інтелектуально енергійних та соціально відповідальних громадян світу. Кампус пропонує більше професійних програм у галузі охорони здоров’я, ніж будь-який інший кампус у столичному районі Нью-Йорка, включаючи Фармаційний коледж Арнольда і Марі Шварц і наук про здоров’я та Школу медсестер Гаррієт Роткопф Хайльбрунн. LIU Brooklyn є домом для Театру виконавських мистецтв Kumble, динамічного майданчика для виступів, створеного для підживлення мистецьких досліджень студентів, і спортивних команд Дивізіону I.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • New York

    1 University Plaza, Brooklyn, NY 11201, USA, , New York

  • Brookville

    720 Northern Boulevard, , Brookville

Запитання