Long Island University Бакалавр наук у галузі біомедичної техніки - Посада ЛІУ
Long Island University

Бакалавр наук у галузі біомедичної техніки - Посада ЛІУ

Brookville, США

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Про

Студенти, які навчаються за напрямком "Біомедичні технології", вивчають основні та прикладні біомедичні та передові науки, які дозволяють їм виконувати та оцінювати результати тесту в дослідницькій чи фармацевтичній обстановці.

120-кредитний бакалавр наук в галузі біомедичної технології готує студентів до кар'єри в галузі біології (біотехнології, медичні пристрої, фармацевтичні препарати, життєві системи, керівництво проектами або криміналістична патологія). Студенти з біомедичної техніки проводять різноманітну групу курсів, які дозволяють їм виконувати дослідницький проект або на кампусі, або за іншим професійним лабораторним майданчиком за їх вибором. Студенти складають курсові передумови, які можуть бути використані для вступу до професійних шкіл медицини, остеопатії, стоматології або переслідувати інші докторантури.

Вимоги до прийому

 • Вхідні першокурсники повинні мати середнє значення середнього ступеня B (3,0 або 82-85 балів у середньому) і середній показник SAT 1000 (критичне читання та математика в поєднанні) або ACT Composite з 20 або вище.
 • Передача студентів повинна скласти понад 24 кредити коледжу. Для перегляду заявки потрібна мінімальна середня загальноосвітня навчальна програма 2.0. Якщо ви закінчили менш ніж 24 кредити, ви також повинні подати стенограми середньої школи та оцінки SAT / ACT.
 • Передача студентів повинна подавати офіційні стенограми (-и) з усіх вищих навчальних закладів або університетів, а також два рекомендаційні листи, бажано від колишніх професорів науки. Обидва студенти-перекладачі та початкові студенти другого курсу мають відповідати цим вимогам.

Заявники до BS в галузі біомедичних технологій можуть бути зв'язані для особистого співбесіди.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Свідоцтво про людські фактори в медичних пристроях та системах
  • Medford, США
  • Online
 • Бакалавр біомедичної інженерії
  • Istanbul, Туреччина
 • Ступінь в галузі біомедичної інженерії + Власна ступінь з підприємництва, інновацій та передачі технологій
  • Madrid, Іспанія