Long Island University Магістр наук у галузі фармакології та токсикології - LIU Brooklyn
Long Island University

Магістр наук у галузі фармакології та токсикології - LIU Brooklyn

New York, США

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Програма магістра наук з фармакології та токсикології готує студентів знаннями та здібностями, необхідними для конкурентних технічних позицій у фармакологічних дослідженнях та випробуваннях, участі в клінічних випробуваннях та виконання токсикологічних оглядів та оцінок у фармацевтичній та біотехнологічній промисловості, а також у академічних та державні науково-дослідні лабораторії. Крім того, випускники мають хороші можливості для продовження навчання в Ph.D. програми з фармакології та інших біомедичних наук, у той час як інші випускники можуть знайти цю програму ідеальною для покращення своїх повноважень, щоб отримати вступ до медичної школи чи інших програм медичних працівників.

Можливості кар'єрного росту та працевлаштування можуть включати академічні відділи, які займаються дослідженнями, розробками та викладанням. Кар'єра з винагородою також можлива у фармацевтичних компаніях, державних лабораторіях та установах, включаючи Центри контролю захворювань, Управління з контролю за продуктами і ліками, Міністерство сільського господарства, Міністерство оборони та NASA. Можливості також існують у сферах, пов’язаних із розробкою державної політики, інвестиційним консультуванням, патентним правом, а також науковими роботами та редагуванням.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Master's Degree Programme in Drug Discovery and Development
    • Turku, Фінляндія
  • Ступінь магістра з фармацевтичної хімії
    • Barcelona, Іспанія
  • Магістр фармацевтичної економіки та політики
    • Los Angeles, США