Louisiana State University

Louisiana State University

Louisiana State University

Введення

Ми виховуємо та навчаємо наступне покоління медичних працівників та науковців, які продовжать нашу горду спадщину інноваційного та рятувального медичного обслуговування та передових медичних досліджень. Будучи одним із лише сорока академічних медичних центрів (АМК) в країні, LSU Health Shreveport - це шанований скарб у громаді, яка десятиліттями боролася за його створення.

Наші лікарні для початкових класів розташовані в Шривпорті та Монро, і ними керує Охснер ЛДУ з охорони здоров'я Шривпорт. Додаткові навчальні сайти включають Медичний центр Овертона Брукса, Вірджинія, дитячу лікарню Шрінера, Медичний центр Вілліс-Найтон, Медичний центр ХРИСТА та Медичний центр Рапідс.

Основною місією Шрівпорта охорони здоров’я Louisiana State University є НАВЧАТИ, ЗДОРОВАТИ І ВІДКРИТИ, щоб покращити добробут регіону та за його межами. LSU Health Shreveport охоплює медичні школи, аспірантуру та суміжні медичні професії в Шривпорті.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Shreveport

    University Place,One, 71115, Shreveport

    Запитання