Keystone logo
© Luiss Business School
Luiss Business School Amsterdam

Luiss Business School Amsterdam

Luiss Business School Amsterdam

Введення

Лідери за кращий світ

Бути лідером у сучасному світі вимагає не лише таланту та передових навичок. Це означає мати здатність передбачати та формувати майбутнє, одночасно створюючи сприятливі умови, які стимулюють зміни. Як міжнародно визнана установа, акредитована EQUIS та AMBA, Luiss Business School надає знання та навички, які допоможуть вам вирішувати поточні та майбутні економічні та соціальні виклики.

Наша освітня модель зосереджена на тому, щоб ви, учень, розвивали стратегічні, аналітичні та творчі навички, які сприяють вашому особистому та професійному зростанню на всіх рівнях. Ми не просто навчаємо бізнес-концепціям, а навпаки, ми створюємо процеси трансформації, які культивують ставлення до змін. Наша мета — допомогти вам стати лідером, який зможе сприяти сталому розвитку бізнес-спільноти.

Наш підхід характеризується підприємницьким акцентом, який поєднує в собі вирішення проблем, креативність і критичне мислення. Ми також цінуємо важливість стійкості, соціального впливу та різноманітності та розуміємо можливості, які відкриває цифрова трансформація. У Luiss Business School ми прагнемо надати вам навички та знання, необхідні для досягнення успіху у світі, що швидко змінюється.

З Риму в Амстердам

Школа менеджменту Луїса (перейменована на Бізнес-школу Луїса в 2006 році) була заснована в 1986 році як підрозділ Університету Луїса Гвідо Карлі в Римі, Італія. Постійний розвиток та інвестиції в досконалість принесли Школі ексклюзивні акредитації EQUIS і AMBA та поставили її на шлях отримання акредитації AACSB і бажаного статусу потрійної акредитації у вищій освіті.

Luiss Business School Amsterdam Hub відкрив свої двері в 2020 році як перший міжнародний центр давнього італійського приватного вищого навчального закладу. Відкриття пропозиції вищої освіти з міжнародними кампусами є важливою віхою для Luiss Business School, оскільки це створює шлях до Риму та назад для студентів, зацікавлених у міжнародних можливостях освіти та роботи.

Зростаюче портфоліо Luiss Business School Amsterdam Hub пропонує програми з декількома вузлами, які розподіляють терміни між Нідерландами та Італією, водночас маючи доступ до найцінніших місцевих ресурсів викладачів та бізнес-мереж, які мають відношення до кожної галузі навчання та кожної території. Вивчайте стале розвиток в Амстердамі, вивчайте моду в Мілані та глобальну охорону здоров’я в Римі.

Акредитації

Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

Розташування

  • Amsterdam

    Nieuwe Herengracht, 103, 1011 RZ, Amsterdam

  • Milan

    Via Massimo D'Azelio, 3 , 20154, Milan

    Запитання