Keystone logo
Massachusetts College of Pharmacy and Health Sciences Магістр акупунктури та китайської фітотерапії
Massachusetts College of Pharmacy and Health Sciences

Магістр акупунктури та китайської фітотерапії

Worcester, США

3 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 30 915 / per year *

На кампусі

* рік 1: 29 760 доларів США/навчальний рік; 2-3 роки: 33 000 доларів США/навчальний рік

Введення

Магістр акупунктури та китайської трав’яної медицини – це 36-місячна програма, яка надає студентам знання, навички та компетенції для надання високоефективної допомоги пацієнтам різного віку в різних умовах, у тому числі в приватній практиці та лікарнях. Програма включає як аудиторну, так і клінічну підготовку з акупунктурних досліджень, акцентуючи увагу на практичному навчанні під безпосереднім керівництвом досвідчених викладачів. Крім того, студенти проходять спеціальну підготовку з китайської фітотерапії.

На першому курсі студенти вивчають основні фундаментальні теорії та принципи як східної, так і західної медицини. Ви негайно почнете практикувати клінічні навички та розвивати професійні навички, необхідні для того, щоб стати успішним акупунктурою з особливим акцентом на техніках акупунктурних голок та китайській фітотерапії. Студенти починають свій клінічний досвід, спостерігаючи та допомагаючи в наданні допомоги пацієнтам.

На другому курсі студенти поєднують основний матеріал першого року програми з більш просунутими концепціями східної та західної медичної теорії, а також китайської фітотерапії. Студенти також розвивають професійні компетенції та вчаться формулювати діагноз і план лікування. Студенти продовжують свій клінічний досвід в якості інтернів, відповідальних за управління та надання допомоги пацієнтам.

На третьому курсі студенти закінчують клінічний досвід і розміщуються в різноманітних клінічних установах, які забезпечують догляд за пацієнтами під безпосереднім наглядом старшого викладача. Студенти продовжують свій професійний розвиток, проходячи серію курсів практичних менеджменту. Після завершення програми випускники мають право здавати національні іспити та отримати ліцензію.

Прийом

Стипендії та фінансування

Навчальний план

Результат програми

Про Школу

Запитання