Mayo Clinic College of Medicine and Science

Mayo Clinic College of Medicine and Science

Mayo Clinic College of Medicine and Science

Введення

Mayo Clinic College of Medicine and Science трансформує медичну допомогу як для пацієнтів, так і для суспільства завдяки досконалості в галузі освіти, відкриттів, інновацій, колективної роботи та лідерства.

Місія коледжу - навчати та надихати різноманітну робочу силу медичних працівників, лікарів та науковців завдяки досконалості в галузі медичної освіти, досліджень та клінічної допомоги; Полегшити людські страждання, надаючи співчутливу та культурно чутливу допомогу; Покращуйте біомедичні науки за допомогою відкриттів та інновацій та вдосконалюйте національну систему охорони здоров’я завдяки популяційній науці та керівництву.

Оскільки клініка Мейо була створена більше 150 років тому, наша мета полягала в тому, щоб надати своїм пацієнтам надзвичайну допомогу та запропонувати чудові освітні програми, що забезпечують успіх наступного покоління медичних, наукових та суміжних медичних працівників.

Насправді навіть наша назва - клініка Майо - походить від цієї ідеї. З самого початку д-р Вільям Ворралл Мейо та його сини, д-р Вільям Дж. Мейо та д-р Чарльз Х. Мейо запрошували лікарів та студентів відвідати Рочестер, штат Міннесота, та дізнатись про їх інноваційну медичну та хірургічну практику. Відвідувачі, які приїжджали спостерігати, посилалися на відвідування "клініки Майоса".

У той же час брати Мейо та їх колеги були видатними вченими, які подорожували світом, щоб вчитися у інших та повертати новітні медичні розробки, щоб включити їх у свою власну практику. У міру того, як інтегрована медична практика клініки Майо зростала, важливість освіти продовжувала залишатися центральним центром.

Розташування

  • Rochester

    1st Street Southwest,200, 55905, Rochester

    Запитання