University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences

Введення

У Коледжі медичних і стоматологічних наук ми формуємо майбутнє охорони здоров’я та медицини, надаючи інноваційну освіту та виняткові дослідження, які проводять провідні вчені світу та підтримуються різноманітними відданими та високоефективними спеціалістами з професійних послуг.

Вже понад століття Бірмінгемський університет переслідує знання та ділиться ними завдяки видатному викладанню та провідним світовим дослідженням. Ми є оригінальним університетом із червоної цегли, частиною престижної Russell Group; наше процвітаюче студентське населення користується широким спектром курсів, а також винятковими кампусами та науково-дослідними установами.

10 лауреатів Нобелівської премії, яких ми враховуємо серед наших співробітників і випускників, зробили внесок у деякі з найбільших наукових відкриттів, включаючи останні часи бозон Хіггса і гравітаційні хвилі. Наше дослідження надає інноваційні рішення проблем, з якими ми стикаємося в нашому місті, регіоні та в усьому світі. Ми заохочуємо та надаємо людям можливості втілювати ідеї в реальність і здійснювати важливі речі.

Розташування

geopoint
  • College of Medical and Dental Sciences University of Birmingham Edgbaston , B15 2TT , Birmingham

Запитання