© ©Medical University of Bialystok
Medical University of Bialystok

Medical University of Bialystok

Medical University of Bialystok

Введення

Medical University of Bialystok – це сучасний державний університет, який швидко розвивається, місія якого – забезпечити найкращу освіту для професійного, відповідального, передового медичного персоналу; проводити наукові дослідження на найсучаснішому світовому рівні; впроваджувати інноваційні рішення у співпраці з постачальниками медичних послуг та реагувати на соціальні потреби.

Наш університет постійно інвестує у розвиток професорсько-викладацького складу. Дослідники користуються численними стипендіями, стажуваннями, тренінгами та навчальними візитами до найкращих наукових та освітніх центрів світу.

Medical University of Bialystok здійснює численні наукові ініціативи, які мають важливе значення для регіону та країни. Він є попередником і лідером у проведенні робіт зі штучного інтелекту в медицині та сприяє розвитку широкомасштабних досліджень геноміки, протеоміки, метаболоміки, радіоміки та біоінформатики.

Адміністрація університету розташована в палаці Браницьких 18 століття, розташованому в центрі міста.

MUB є державним вищим навчальним закладом, заснованим у 1950 році. До складу університету входять 82 кафедри фундаментальних наук, 51 клінічна кафедра, 4 міжкафедральні відділи та 7 самостійних лабораторій.

Варто зазначити, що Medical University of Bialystok розташовано в регіоні видатних туристичних визначних пам’яток. Підляшшя є домом для різних національностей, мов, релігій, традицій і кухонь. Це також територія виняткова за своєю природою, оскільки тут є чотири національні парки, три ландшафтні парки та майже 90 природних заповідників, які разом утворюють територію, відому як Зелені легені Польщі.

Чому варто обрати наш університет?

 • Всесвітньо визнаний диплом
 • Ефективна система медичної освіти та практики, підтверджена високими балами кандидатів на іспитах
 • Невеликі навчальні групи, як на доклінічних, так і на клінічних курсах
 • Сучасні, добре обладнані лабораторії, лікарні та клініки
 • Медицина високої чіткості
 • Ультрасучасний центр медичного моделювання
 • Більше 50 міжнародних угод з університетами по всьому світу
 • Розвинена та інтегрована спільнота іноземних та польських студентів
 • Загальні номери високого стандарту з доступом до Інтернету
 • 17 студентських організацій
 • Багато міжнародних заходів для об’єднання всієї академічної спільноти, наприклад, Міжнародний день спорту, Міжнародний день кулінарії або Міжнародний вечір караоке
 • Більше 350 міжнародних випускників – є клуб іноземних випускників
 • Низькі витрати на проживання
 • Дуже хороше залізничне та автомобільне сполучення з Варшавою (найбільший аеропорт у Польщі з рейсами до кількох десятків країн світу)

166773_WELCOMECENTRE.jpg

Іноземні студенти можуть скористатися WELCOME CENTER , метою якого є комплексне обслуговування іноземних студентів, Ph.D. студенти, та науково-педагогічний персонал. У Welcome Center вони зможуть отримати професійну допомогу щодо їх функціонування в університеті та в Білостоці. Вправні працівники Welcome Center – привітні, енергійні молоді люди, пропонують допомогу у вирішенні різноманітних питань в університеті, в міському офісі чи оренді квартири.

Також є безкоштовний англомовний мобільний додаток myMUB для іноземних студентів.

180515_GRAFIKAMYMUB.PNG

Додаток пропонує багато корисних функцій, включаючи інтерактивні карти кампусу MUB і міста з університетськими будівлями, а також пам’ятками Білостока, офісами та пунктами обслуговування. Інтеграція з Google і Apple Maps дозволяє плавно переміщатися до вибраного місця. Окрім великої кількості інформації про Medical University of Bialystok , програма містить багато універсального вмісту.

Завдяки додатку myMUB ви можете:

 • отримувати актуальну інформацію про функціонування університету,
 • дізнатись цікаві факти про Білосток, а також знайти цінні поради щодо перебування та навчання в Польщі,
 • перевірте розташування вибраного університетського корпусу, офісу, пункту обслуговування чи цікавого місця на карті університетського містечка та Білостока, і додаток легко спрямує вас до місця призначення. Крім того, ви отримаєте основну інформацію про місце (години роботи, телефон, e-mail),
 • легко конвертувати іноземні валюти (EUR, USD, GBP, NOK, SEK) у PLN і навпаки,
 • використовувати інструмент керування денним планом, інтегрований з календарем вашого смартфона,
 • дивіться унікальні фотографії палацу Браницьких і саду, муралів чи найпопулярніших міських пам’яток Білостока, зроблені спеціально для програми,
 • і знайти багато інших рішень, щоб полегшити ваше навчання в нашому університеті та повсякденне життя в Білостоці.

Після розширення програма дозволяє вам увійти у свій особистий профіль, а потім перевірити свій індивідуальний розклад і отримати важливі сповіщення, спрямовані на конкретного іноземного студента, рік навчання чи групу вправ. Вищезазначені функції доступні завдяки новому модулю «Студентська зона». Доступ до модуля «Студентська зона» мають лише студенти факультету англійської мови. Це, безумовно, найважливіша частина розширення програми myMUB. Варто відзначити, що інші функції доступні для всіх.

Google Play: натисніть тут

App Store: натисніть тут

Факультет

Медичний факультет є найстарішим з усіх Medical University of Bialystok факультетів. Вона була відкрита одночасно з Лікарською академією в Білостоку, відповідно до постанови Ради міністрів від 3 лютого 1950 року. У 1969 році сфера діяльності Школи розширилась із створенням кафедри стоматології. Протягом наступних років регулярно додавалися нові курси з медичних досліджень. У 1999 році на медичному факультеті було відкрито відділення медсестринства, яке згодом стало самостійним підрозділом організації школи під назвою Факультет медсестринства та охорони здоров’я. 6-річна медична програма навчання англійською мовою почалася в 2004 році. У 2009/2010 навчальному році на медичному факультеті навчання техніці стоматології було вперше розпочато як практичний курс стоматології. Факультет має повноваження присуджувати докторські ступені, тобто Ph.D. в медичних наук і Ph.D. з абілітацією з медицини, медичної біології та стоматології. Дослідницькі та навчальні ресурси факультету продовжували зростати та прогресувати протягом багатьох років, було найнято багато нових викладачів та побудовано нові кафедри/клініки. Навчання, дослідження, діагностика та лікування пацієнтів здійснюються факультетом через 69 організаційних підрозділів, включаючи 26 кафедр, 40 клінік, 2 навчальні центри та дві незалежні лабораторії.

Міжнародні акредитації

Заклад:

183280_LogoAPHEA.png

APHEA – Агентство з акредитації освіти в галузі охорони здоров’я

APHEA представляє п’ять провідних асоціацій громадського здоров’я в Європейському регіоні та прагне забезпечити та покращити якість освітньої діяльності в Європейському регіоні та в усьому світі. Акредитація спрямована на підтримку постійного вдосконалення освіти та підготовки кадрів громадського здоров’я в усьому світі шляхом забезпечення міжнародного та прозорого визнання якості.

Сфера акредитації:

 • Програми бакалавра та магістра охорони здоров'я

Заклад:

183278_LogoMedicalBoardOfCalifornia.png

MBC – Медична рада Каліфорнії

Медична рада Каліфорнії — це урядова установа штату, яка видає ліцензії та притягує до дисциплінарної відповідальності лікарів. Місія Медичної ради Каліфорнії полягає в тому, щоб захищати споживачів медичних послуг шляхом належного ліцензування та регулювання діяльності лікарів, хірургів і певних суміжних медичних працівників, а також шляхом суворого й об’єктивного виконання Закону про медичну практику, а також сприяти доступу до якісної медичної допомоги через ліцензійні та регуляторні функції Ради.

Сфера акредитації:

 • Медична програма (польською мовою)

Заклад:

183279_LogoEd.jpg

NCFMEA – Національний комітет з іноземної медичної освіти та акредитації

Комітет уповноважений оцінювати стандарти акредитації, що застосовуються до іноземних медичних шкіл, і визначати порівнянність цих стандартів із стандартами, що застосовуються до медичних шкіл у Сполучених Штатах.

Medical University of Bialystok акредитовано Польським комітетом з акредитації (PKA), який підтверджено NFCMEA щодо використання сумісних стандартів для акредитації медичних шкіл у США, що, у свою чергу, означає, що Medical University of Bialystok відповідає стандартам США.

Рішення NCFMEA щодо порівнянності підлягають періодичній оцінці.

Сфера акредитації:

 • Програма медицини

Статистика

 • 8 науково-дослідних установ
 • 230 років традицій в медицині
 • 800 академічних викладачів
 • +5 тис. студентів

  Особливості кампусу

  Університет має сучасну науково-освітню інфраструктуру, яка включає, серед іншого: сучасну університетську навчальну лікарню, Єврорегіональний аптечний центр, Дидактичний та науковий центр Факультету наук про здоров’я, Центр експериментальної медицини, Центр Клінічні дослідження, Центр біоінформатики та аналізу даних, Лабораторія молекулярної візуалізації та Центр медичного моделювання.

  Репутація університету була підтверджена оцінкою Міністерства науки та вищої освіти, згідно з якою всі три відділи MUB мають категорію А та статус ЗНАЮ (2012 – 2017). Більше того, MUB був єдиним університетом у Польщі, який отримав COFUND, престижний грант для докторської програми, запропонованої в рамках програми Марії Склодовської-Кюрі в рамках Рамкової програми Європейської Комісії – Horizon 2020.

  На даний момент в університеті навчається близько 5500 студентів за 16 медичними напрямками, з яких 400 осіб навчаються на англійському факультеті. Іноземні студенти приїжджають вчитися сюди з усього світу, включно з такими країнами, як Норвегія, Швеція, США, Канада, Німеччина, Іспанія, Саудівська Аравія.

  MUB пропонує освіту в таких галузях: лабораторна медицина, біостатистика, дієтологія, електрорадіологія, фармація, фізіотерапія, косметологія, медицина, стоматологія, логопедія з фоноаудіологією, медсестринство, акушерство, невідкладна медицина, стоматологічні технології та гігієна зубів, гігієна зубів , а також докторантури та аспірантури. Випускники університету добре підготовлені до роботи з пацієнтами, піклування про них та їхнього благополуччя, дотримання універсальних етичних принципів; однак вони також мають кваліфікацію для кар'єри в галузі дослідження, досліджуючи таємниці науки, які потім можна застосувати на практиці.

  При університеті діють навчальні клуби та студентські організації, де студенти займаються клінічними випробуваннями, освоюють певні практичні навички, беруть участь у наукових конференціях, займаються своїми академічними інтересами.

  Штаб-квартира Університету знаходиться в бароковому палаці вісімнадцятого століття під назвою Північний Версаль, розташованому в центрі міста. Поруч є кампус університету, шкільні будівлі, дві навчальні лікарні, студентські гуртожитки, спортивні споруди.

  Університетська бібліотека

  Навчання в Medical University of Bialystok підтримується сучасною та дуже добре обладнаною університетською бібліотекою. Це найбільша науково-медична бібліотека на Підляшші. Він був заснований у 1950 році разом з університетом.

  Бібліотека пропонує різноманітні послуги та навчання, а також має додаткову функцію інформаційного центру медичної науки. Його ресурси використовуються переважно студентами, аспірантами, науковими та академічними працівниками, а також медичними працівниками з регіону та інших наукових установ.

  На даний момент в бібліотеці зберігається близько 130 000 книг + 50 000 журналів + 8 000 одиниць спеціальної колекції. Крім друкованих ресурсів, Бібліотека надає доступ до великої кількості бібліографічних та повнотекстових баз даних, що налічують 15 000 онлайн-журналів. Викладачі та студенти користуються онлайн-джерелами не лише через академічну мережу, а й зі своїх домашніх ПК, цілодобовий доступ до наукової літератури. Детальна інформація про ресурси бібліотеки доступна в онлайн-каталогах. Користувачі бібліотеки можуть забронювати назви, які вони хочуть взяти, і контролювати стан свого облікового запису через систему віддаленої бібліотеки ALEPH.

  Друковані та цифрові ресурси доступні для використання у двох стильних читальних залах із робочими станціями для ПК та бездротовим підключенням до Інтернету.

  На додаток до основної послуги бібліотека проводить лекції з пропаганди здорового способу життя та демонструє картини польських художників, які працювали в Польщі та за кордоном, на серії виставок, які рекламуються як «Мистецтво в бібліотеці».

  Двомовна система маркування

  Двомовна система маркування (польська та англійська) була встановлена в будівлях, кімнатах, аудиторіях та шляхах зв’язку, розташованих на території університету. Серед позначених будівель можна виділити такі приміщення, як Collegium Primum, Collegium Universum, Палац Браницьких, Collegium Integratio, Студентські гуртожитки, Центр медичного моделювання, Єврорегіональний аптечний центр.

  Вся система складається з 68 зовнішніх та 2511 внутрішніх інформаційних табло.

  Таким чином, Університет намагається спростити для гостей з-за кордону орієнтацію по кампусу, переважно студентів, а також науковців, докторантів та адміністративного персоналу, які перебувають тут у рамках різноманітних обмінів чи проектів.

  Проект фінансується Польським національним агентством з академічних обмінів у рамках програми Welcome to Poland (2020)

   Прийом

   Щоб отримати право на вступ до Medical University of Bialystok , кожен кандидат має пройти офіційний процес вступу через систему онлайн-реєстрації. У разі виникнення будь-яких проблем, пов’язаних із процесом реєстрації, надішліть електронний лист через нашу онлайн-систему реєстрації.

   Щоб ваша заявка була оцінена, ви повинні виконати всі необхідні кроки та натиснути кнопку «Надіслати». Не подана заявка розглядатися не буде.

   Medical University of Bialystok не пропонує 4-річні програми доктора медицини з викладанням англійською мовою.

   Вимоги до вступу на 6-річну англомовну програму MD

   6-річна програма MD пропонується для випускників середньої школи, які:

   • Наявність атестата про закінчення школи; сертифікат повинен містити заяву про те, що його власник має право претендувати на посаду в університеті чи інституті вищої освіти. Позитивні оцінки з двох із чотирьох предметів – хімії, біології, фізики чи математики – мають бути відображені в атестаті.
   • Або склав матурний іспит (випускний іспит у середній школі) з двох із чотирьох предметів: хімії, біології, фізики чи математики.

   Кожен кандидат на перший курс несе відповідальність за надання доказів своєї кваліфікації для вступу. Претенденти зараховуються на підставі займаної позиції в рейтинговому списку кандидатів. Позиція в рейтинговому списку базується на загальній сумі балів, набраних у наступному:

   Частина I:

   Кількість балів, розрахована на основі їхніх оцінок, записаних в офіційній книжці середньої школи/атестаті зрілості/ та за запитом кандидата, оцінки, записані в інших сертифікатах (тестовий іспит із предмета SAT II або інші курси післядипломної вищої освіти) Основа для конвертації буде внутрішньою системою оцінювання*, заснованою на публічній інформації, наданій середньою школою або Міністерством освіти країни походження кандидата. Мінімальна кількість балів, перерахована з оцінок, має бути не менше 100* Дві оцінки з наступних чотирьох предметів є обов’язковими та беруться до оцінювання: хімія, біологія, фізика або математика.

   У випадку, якщо заявник навчається на останньому курсі середньої школи, він або вона повинні надати офіційну довідку про середню школу з оцінками, отриманими протягом зимового семестру, або очікуваними підсумковими оцінками. Після отримання атестата про середню освіту кандидат також зобов’язаний надати його до університету.

   * у разі недосягнення максимальної кількості місць, починається розширений набір із нижчим порогом балів.

   Частина II:

   Кількість балів, набрана під час співбесіди* на підставі мотивації, схильності та знання англійської мови кандидата до медичного навчання та медичної професії – максимум 100 балів.

   *Співбесіда буде призначена на умовах подачі всіх необхідних документів.

   *Кандидат може проходити співбесіду особисто або за допомогою засобів електронного зв’язку за умови пред’явлення всіх необхідних документів та сплати вступного внеску.

   *Система внутрішньої оцінки

   Документи

   Усіх заявників просять надати такі документи:

   1. Заповнена анкета.

   Анкету необхідно заповнити через нашу онлайн-систему реєстрації, роздрукувати на етапі «необхідні документи» та підписати власноручним підписом.

   2. Атестат про закінчення школи/диплом про середню освіту та, якщо це можливо, іспит на атестат зрілості.

   • Обидва документи повинні бути представлені як справжні, завірені копії з апостилем;
   • Для студентів з країн, на які не поширюється Конвенція про апостиль, справжня завірена копія зі штампом легалізації повинна бути отримана від консула Республіки Польща в країні, де було видано сертифікат.

   3. Обов'язкові предмети:

   Два з чотирьох: хімія, біологія, фізика або математика.

   4. Декларація про відповідність (якщо атестат про закінчення школи не містить заяви про те, що його власник має право претендувати на посаду у вищому навчальному закладі).

   Декларація, в якій чітко зазначено, що відповідний сертифікат (атестат про закінчення школи/атестат про середню освіту) дає право його власнику подати заяву на вступ до університету чи будь-якого іншого вищого навчального закладу, який надає наукові ступені в країні, де було видано сертифікат.

   Цей документ повинен бути заповнений та засвідчений (підписом та печаткою):

   • Органи вищої освіти (напр. Міністерство освіти) країни, де було видано сертифікат, або
   • Консул Республіки Польща в країні, де було видано посвідчення, або
   • Дипломатичне представництво вашої країни знаходиться в Польщі.

   Цей документ не стосується майбутніх студентів, чиї атестати про закінчення школи/дипломи про середню освіту вже містять таку заяву.

   5. Довідка про стан здоров'я.

   Його потрібно надати в оригінальній формі медичної довідки, завантаженій з нашого веб-сайту або в онлайн-системі реєстрації (крок «необхідні документи»).

   6. Ксерокопія паспорта заявника (сторінка із зображенням та особистими даними).

   7. Ксерокопія страхової картки заявника.

   8. 1 кольорова паспортна фотографія (має бути видно всю голову).

   Усі вищезазначені документи необхідно надати під час реєстрації в нашій онлайн-системі реєстрації.

   Після отримання кандидатом листа про зарахування він/або вона зобов’язаний надати оригінал або завірену копію до деканату.

   Заявки та інші документи, подані електронною поштою, розглядатися не будуть.

   Усі подані документи мають бути оригіналами або завіреними копіями. Якщо документи складені не англійською мовою, вони повинні супроводжуватися перекладами (англійською або польською), завіреними уповноваженою установою (наприклад, органом, що видав документи, або присяжним перекладачем). Оригінали атестата про закінчення школи/атестата про закінчення середньої школи та/якщо ви подаєте заявку, оригінали екзамену зрілості повинні бути доставлені в деканат для перегляду до початку попереднього курсу.

   Справжня завірена копія з апостилем та оригінали мають бути на одній мові.

   Увага: заявки, подані пізніше встановленого терміну або неповні, розглядатися не будуть.

   Візові вимоги

   Візова інформація

   Для навчання в Польщі кожному студенту необхідно легалізувати своє перебування на території Республіки Польща.

   Громадянам Європейського Союзу або країн Європейського економічного простору для навчання в Польщі віза не потрібна. Вони можуть в’їхати до Польщі зі своїми посвідченнями особи (дійсним проїзним документом, таким як паспорт, або іншим документом, що підтверджує їх особу та громадянство). Однак після прибуття їм потрібно буде зареєструвати своє перебування в Польщі на термін понад 90 днів. Ви повинні звернутися до губернатора Підляшшя для отримання дозволу на тимчасове проживання

   Якщо ви не громадянин ЄС , вам потрібно буде отримати візу в польському консульстві у вашій країні до прибуття в Польщу. Після прибуття до Польщі вам потрібно буде подати заявку на отримання дозволу на тимчасове проживання, щоб продовжити своє перебування.

   Усі громадяни ЄС та інших країн повинні легалізувати своє перебування в Польщі, якщо термін дії візи перевищує 90 днів або після закінчення терміну дії їхньої візи.

   Кожен студент повинен подати заявку на отримання карти тимчасового проживання в місцевому воєводському управлінні. Щоб відкрити процедуру, студенти повинні подати наступне:

   1. Дієвий паспорт (2 ксерокопії)
   2. Проїзні документи (авіаквитки/посадкові талони)
   3. Заповнена анкета – 4 примірники (можна отримати у воєводському управлінні)
   4. 4 кольорові фотографії 4,5×3,5 см (лівий профіль)
   5. Підтвердження місцевої реєстрації проживання (за гуртожитком або за іншою адресою, за якою буде проживати студент - meldunek*)
   6. Довідка про державну позику або виписка з банку для підтвердження наявності достатньої кількості готівки для підтримки студента під час його перебування та навчання
   7. На підтвердження статусу студента деканом видано довідку.
   8. Страховий поліс зі страхуванням подорожей на час перебування страхувальника в Польщі

   Усі документи мають бути заповнені польською мовою або перекладені польською мовою присяжним перекладачем.

   Карта проживання дійсна протягом 15 місяців + період продовження на 3 місяці. Гербовий збір за видачу посвідки на тимчасове проживання та за офіційну процедуру становить 390 злотих.

   Людям, які отримали візу на весь час перебування в Польщі, не потрібно подавати документи на Карту тимчасового проживання.

   *Meldunek означає реєстрацію за місцем проживання в Польщі.

   Ви повинні подати заяву особисто , не пізніше останнього дня законного терміну перебування в Польщі. Усім студентам, які не є членами ЄС, настійно радимо не чекати до останньої хвилини з легалізацією свого перебування.

   Пам’ятайте, що процес оформлення візи може зайняти багато часу. Перш ніж подавати документи до нашого університету, переконайтеся, що у вас є достатньо часу для отримання візи до початку попереднього курсу.

   Стипендії та фінансування

   Рейтинги

   Міжнародний рейтинг

   У рамках реалізації стратегії інтернаціоналізації передбачається збільшення присутності Medical University of Bialystok у світовому рейтингу вищої освіти. Університети, що входять до міжнародних рейтингів, завдяки їхньому більшому визнанню є більш привабливими напрямками для іноземних студентів. Включення MUB до міжнародних рейтингів вищої освіти також позитивно вплине на позиції випускників університету на ринку праці. У більшості випадків оцінка університетів базується на кількісних показниках. Університети оцінюються та ранжуються залежно від предмета та сфери діяльності, охопленої рейтингом. Під час оцінювання також перевіряється репутація Університету по відношенню до наукових співробітників, роботодавців, студентів.

   Medical University of Bialystok нещодавно був віднесений до престижного глобального рейтингу університетів Times Higher Education World University Ranking.

   Times Higher Education World University Ranking (THE) – У світовому рейтингу університетів THE World University Rankings використовуються 5 критеріїв для оцінки: освіти, інтернаціоналізації університету, проведених досліджень, показників цитування та публікацій, а також співробітництва між університетом і бізнесом. Світовий рейтинг університетів складається із загального, тематичного, репутаційного та регіонального рейтингів.

   Університет розмістився в діапазоні 1001-1200 позицій, що є 3-м результатом в країні! До цьогорічного рейтингу увійшли лише два польські медичні університети – Medical University of Bialystok та медичний університет у Варшаві.

   Особливо хороший результат наш університет отримав у категоріях «Дохід від навчання» та «Промисловий дохід».

   Medical University of Bialystok наразі намагається потрапити до списків 2 престижних рейтингів: QS World University Ranking та U-Multirank 2021 за предметами.

   QS World University Ranking (QS) - підготовлений британською компанією Quacquarelli Symmonds, що спеціалізується на публікаціях на тему освіти та навчання за кордоном. При підготовці престижного рейтингу QS World University Ranking враховуються такі критерії: репутація університету в академічному середовищі, оцінка та престиж серед роботодавців, співвідношення академічного персоналу до кількості студентів, кількість студентів і співробітників. з-за кордону, кількість цитувань співробітників університету. Окрім основного рейтингу, можуть оцінюватись окремі наукові дисципліни та напрями вивчення.

   U-Multirank за предметом – оцінює галузі навчання за п’ятьма основними напрямками діяльності: дослідження, міжнародне співробітництво, якість викладання та навчання, передача знань і технологій та співпраця на регіональному рівні. Метою рейтингу (створеного за підтримки Європейської Комісії) є створення інструменту, який дозволить кандидатам шукати університети за найбільш релевантними для них критеріями.

   Наразі Medical University of Bialystok увійшов до списків 7 міжнародних рейтингів університетів.

   Рейтинг кращих світових університетів США (US News) — розроблений американською компанією, що працює в медіа-індустрії з 1930-х років. Його рейтинг заснований на списку з 1500 університетів з найбільшою кількістю публікацій і 250 найкращих університетів, які оцінюються на основі опитування репутації. З цього пулу 1500 найкращих університетів увійшли до основного рейтингу. Окремі напрямки підготовки підлягають окремим рейтингам.

   Medical University of Bialystok зараз посідає 725 місце в категорії клінічної медицини.

   U-Multirank – оцінює університети за п’ятьма основними напрямками діяльності: дослідження, міжнародна співпраця, якість викладання та навчання, передача знань і технологій, співпраця на регіональному рівні. Метою рейтингу (створеного за підтримки Європейської комісії) є створення інструменту, який дозволить кандидатам шукати університети за найбільш відповідними для них критеріями. Medical University of Bialystok увійшов до рейтингу U-Multirank 2018/19.

   Medical University of Bialystok увійшов до світового рейтингу. Наш університет характеризується дуже високою оцінкою параметра «Дослідження». Усі показники отримали оцінку 7 «А» (дуже добре), що відрізняє MUB від інших польських університетів.

   SCImago (SIR) – рейтинги SIR ранжують академічні та дослідницькі центри на основі багатокритеріальних показників. Найважливішими з них, які мають ключовий вплив на оцінку, є дослідницький потенціал, інноваційність, а також вплив дій установи в соціальному просторі. Для цілей рейтингу розрахунок генерується щорічно на основі результатів, отриманих за п’ять років, що закінчуються за два роки до опублікування рейтингу.

   Medical University of Bialystok посів 630 місце в рейтингу установ SCImago (SIR). У регіональному рейтингу для Східної Європи MUB посів високу 43 позицію. Серед польських університетів він посів 9 місце.

   CWTS Leiden Ranking – базується на бібліографічних даних із бази даних Web of Science, створеної Clarivate Analytics. Перше видання рейтингу було проведено в 2007 році. З тих пір рейтинг постійно набирає популярності. Це однокритеріальний рейтинг. Він оцінює університети за їхній дослідницький та публікаційний потенціал.

   Medical University of Bialystok займає високе 1073 місце у світовому рейтингу. Це підкреслює велике значення, яке MUB надає якості опублікованого контенту.

   Web of Universities (Webometrics) – Рейтинг публікує вебометричні показники для більш ніж 12 000 університетів. Він створюється на основі комплексного індексу. Він враховує як кількість онлайн-контенту (кількість веб-сайтів і файлів в Інтернеті), так і впізнаваність, видимість та вплив цих онлайн-публікацій. Вони оцінюються на основі кількості зовнішніх посилань. Рейтинг створено за ініціативою Cybermetrics Lab – дослідницької групи Національної дослідницької ради Іспанії. Метою рейтингу є збільшення присутності академічних установ в Інтернеті, а також сприяння вільному доступу до результатів наукових досліджень онлайн.

   Medical University of Bialystok посів 1636 місце у світовому рейтингу та 28 місце в Польщі.

   Рейтинг університетів за академічними успіхами (URAP) – головне завдання URAP – розробка системи рейтингу на основі показників академічної успішності, що відображають якість та кількість академічних публікацій. URAP публікує світовий рейтинг університетів з 2010 р. З 2011 р. також публікуються рейтинги за предметами. Останні рейтинги охоплюють 3000 університетів з усього світу та 61 різноманітну спеціалізацію.

   Medical University of Bialystok займає 1487 місце у світовому рейтингу. Він також потрапив на 651-е місце в категорії «Медичні та медичні науки».

   UniRank - провідний міжнародний довідник і пошукова система пов'язаних з вищою освітою, містить огляди та рейтинги більш ніж 13 723 офіційно визнаних університетів і вищих навчальних закладів у 200 країнах. Він базується на власних джерелах. Він не проводить процедуру отримання даних на основі інформації, яку повідомляють університети.

   Medical University of Bialystok увійшов до світового та національного рейтингів UniRank.

   Департамент міжнародного співробітництва MUB як підрозділ, що координує міжнародні рейтинги, просить терміново залучити інші підрозділи до дослідження міжнародної репутації вищих навчальних закладів. Окрім відповідних даних даного закладу, це другий за поширеністю елемент оцінювання університетів. Дослідження проводиться як серед академічного персоналу, так і серед роботодавців. Позиція в міжнародних рейтингах пов'язана не тільки з науково-педагогічним, а й інфраструктурним потенціалом. Багато разів це також залежить від репутації університету в міжнародному дослідницькому співтоваристві.

   Розташування

   • Bialystok

    Medical University of Bialystok ul. Jana Kilińskiego 1 15-089 Białystok Poland, 15-089, Bialystok

    Запитання