Keystone logo
Medical University Pleven

Medical University Pleven

Medical University Pleven

Введення

Медичний університет - Плевен - один з п’яти медичних університетів Болгарії. Він був створений у 1974 році, розширюючи кругозір, розмір та репутацію Міської лікарні, заснованої у 1865 році. Сьогодні, поєднуючи традиції минулого з можливостями сьогодення, він об’єднує навчальні та лікувальні заклади, сучасну доклінічну базу, Університетська лікарня з більш ніж 1000 ліжок та клініками у всіх основних галузях медицини, а також великою кількістю спеціалізованих клінік та дослідницьких відділень із сучасним діагностичним та терапевтичним обладнанням. Вони ефективно використовуються для лікування пацієнтів, навчання студентів, лікарів -стажерів, аспірантів та науково -дослідницької роботи.

В університеті є всі необхідні теоретичні, доклінічні та клінічні відділи, необхідні для вищої медичної освіти. На момент написання статті університет закінчили понад 6000 болгарських та іноземних студентів із понад 30 країн світу.

Поточна кількість студентів-2044. Загальна кількість іноземних студентів, які вивчають медицину на середньому курсі англійської мови, становить 519. За поточний навчальний рік 2014/2015 кількість новоприйнятих іноземних студентів складає 163 з 25 країн; найбільша спільнота студентів (88) - це громадяни Великобританії. Яскраве міжнародне співтовариство МУ-Плевен включає Македонію, Сербію, Україну, Молдову, Грецію, Туреччину, Нігерію, Албанію, Кіпр, Конго, Сирію, Алжир, США, Японію, Великобританію та Францію. 835 молодих лікарів з Болгарії та за кордоном проходять курси післядипломної освіти в різних спеціалізованих клініках, що входять до складу Університетської лікарні.

Розташування

  • Pleven Center

    Pleven Center, Болгарія

    Запитання