Keystone logo
Mercy Hospital College Of Nursing

Mercy Hospital College Of Nursing

Mercy Hospital College Of Nursing

Введення

В HCA Healthcare нас керує одна місія: перш за все ми прагнемо піклуватися та покращувати людське життя.

HCA Healthcare присвячена забезпеченню здорових людей завтра. Як один з провідних постачальників медичних послуг в країні, HCA Healthcare складається з понад 180 лікарень та 2000+ місць надання допомоги в 21 штаті та Великобританії.

На додаток до лікарень, місця надання допомоги включають хірургічні центри, окремо розташовані невідкладні стаціонари, центри невідкладної допомоги, центри діагностики та візуалізації, клініки для відвідування та клініки лікарів.

Багато речей відрізняє HCA Healthcare від інших організацій охорони здоров’я; однак у нашій основі наша найбільша сила - це наші люди.

Щодня приблизно 280 000 колег виходять на роботу з колективним фокусом: наші пацієнти. Наша увага позитивно впливає на досвід догляду за ліжком та за його межами.

Як навчальна система охорони здоров’я, HCA Healthcare щороку аналізує дані приблизно 35 мільйонів пацієнтів. Ці дані допомагають розробляти технології та найкращі практики, що покращують догляд за пацієнтами. Ми також ділимося своїми знаннями із широким загалом медичного співтовариства та державними установами щодо вдосконалення медичної допомоги скрізь.

Ми пишаємось тим впливом, який ми маємо на наші громади завдяки працевлаштуванню, інвестуванню та благодійності.

У 2019 році ми витратили 4,2 мільярда доларів на капітальні інвестиції в землю, будівлі та обладнання. Окрім того, HCA Healthcare сплачує значні податки, які допомагають оживити громади.

Ми також надали благодійну допомогу, незастраховані знижки та інший компенсований догляд за оціночною вартістю 3,7 млрд доларів у 2019 році.

В HCA Healthcare ми в захваті від майбутнього медицини. Ми віримо, що маємо унікальну можливість відігравати провідну роль у трансформації догляду.

Розташування

  • Miami

    3663 S Miami Ave Miami, FL 33133, , Miami

    Запитання