Keystone logo
© ©Methodist University
Methodist University Online

Methodist University Online

Methodist University Online

Введення

Заснований у 1956 році як гуманітарний коледж, Методистський університет зараз обслуговує приблизно 2000 студентів із майже 50 країн. Методистський університет зосереджений на високоякісному досвіді, який плекає моральні цінності та етичне прийняття рішень, щоб підготувати студентів до різноманітних кар'єр і занять.

Онлайн-навчальне середовище пропонує таке ж якісне навчання, як і особисті курси. Усі послуги академічної підтримки доступні онлайн-студентам, надаючи їм індивідуальну допомогу, необхідну для процвітання. Наприклад, учні можуть отримати доступ до шкільного репетиторського центру та письменницького центру, щоб отримати відгуки про свою роботу. Ці служби підтримки поєднуються з відданими викладачами, щоб створити загальну турботливу та дружню атмосферу для всіх студентів.

Методистський університет — це школа Yellow Ribbon, акредитована Південною асоціацією коледжів і шкіл (SACS), а Школа бізнесу Рівза акредитована Радою з акредитації бізнес-шкіл і програм (ACBSP). Дев'яносто сім відсотків студентів мають право на фінансову допомогу. А завдяки кільком датам початку та варіантам неповного та повного робочого дня для багатьох програм, студентам надається гнучкість для просування своєї освіти, збалансовуючи роботу та особисті зобов’язання.

Завдяки широкому спектру гнучких і високоякісних онлайн-програм Methodist University може допомогти вам почати або просунути свою кар’єру. Отримайте особливий освітній досвід, який заохочує професійний та особистий ріст.

Розташування

  • Fayetteville

    Ramsey Street,5400, 28311, Fayetteville

    Запитання