Keystone logo
Methodist University Online Сертифікат про вищу освіту медсестри
Methodist University Online

Сертифікат про вищу освіту медсестри

Online USA

1 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Дистанційне навчання

Введення

Онлайн-сертифікат вищої освіти медсестринського університету Methodist University призначений для того, щоб розширити ваші навички медсестринства та підготувати вас до викладання в різних закладах охорони здоров’я та академічних установах на посадах, починаючи від координатора розвитку персоналу до викладача в класі бакалаврату, залежно від рівня вашого ступеня. Завершіть свою програму за один рік.

Ця онлайн-програма відповідає вимогам до викладання та навчання для факультету медсестер у Північній Кароліні, як це регулюється Радою медсестер Північної Кароліни. Для вступу необхідний ступінь бакалавра медсестер. Курси проводяться в гнучкому форматі, який дозволяє вам навчатися за розкладом, зберігаючи особисті та професійні зобов’язання.

Будучи студентом, ви проведете 150 практичних годин у вашій сфері інтересів і навчатиметеся від факультету медсестер, які привносять відповідний досвід в онлайн-клас. Викладацький склад контролюватиме всі курсові роботи та клінічний досвід, щоб забезпечити підтримку протягом вашої програми.

Можливі ролі для випускників включають координатора з розвитку персоналу, медсестру-педагога в невідкладних і амбулаторних умовах, інструктора за ступенем молодшого спеціаліста, диплом медсестри, ліцензовану практичну медсестру та програми помічника медсестри. Після завершення програми студенти, які мають ступінь магістра, можуть пройти сертифікацію викладача медсестри через Національну лігу медсестер. Цей сертифікат готує випускників з вищим ступенем до викладання в якості клінічних і/або викладачів у аудиторії на рівні бакалавра.

Про Школу

Запитання