MGH Institute of Health Professions

MGH Institute of Health Professions

MGH Institute of Health Professions

Введення

MGH Institute of Health Professions - це інноваційна, міжпрофесійна аспірантура в Бостоні, яка готує провідних медичних працівників у галузі генетичного консультування, комунікативних наук та розладів, освіти медичних професій, медсестер, ерготерапії, фізичної терапії, асистентських досліджень, реабілітаційних наук. Він пропонує неперевершені можливості викладачам та студентам навчатися та працювати разом з фахівцями-практиками в різних лікарняних, клінічних, освітніх та громадських установах.

Інтегруючи навчання в класі з науковим та клінічним досвідом, Інститут здобуває докторські, магістерські ступені, присуджує сертифікати про поглиблене навчання та пропонує безперервну освіту практикуючим професіоналам, а також особам, які здобули освіту в галузі бакалаврату, які вступають на охорону здоров'я з іншої галузі.

Інститут MGH, акредитований Комісією вищої освіти Нової Англії (NECHE), має понад 1500 студентів денної та заочної форм навчання.

IHP є єдиною філією, що присуджує ступінь в Partners HealthCare, найбільшому постачальнику медичної допомоги в Новій Англії, заснованому Массачусетською загальною лікарнею та Бригамом та Жіночою лікарнею, включаючи реабілітаційну лікарню Сполдінга, лікарню Ньютона-Велслі та медичний центр North Shore. Ця приналежність пропонує студентам неперевершені можливості вчитися та працювати разом з експертами-практиками в різних лікарняних, клінічних та громадських установах.

Інститут MGH вважає, що знання починаються з відкриття через дослідження. Викладачі Інституту беруть участь у оригінальних клінічних дослідженнях, більшість із яких є спільними та міжпрофесійними, щоб зрештою покращити профілактику, діагностику та лікування людських розладів та інвалідності.

Усі академічні програми сприяють міжпрофесійній командній роботі за допомогою унікального навчального модуля IMPACT Practice та пропонують індивідуальну увагу у суворому середовищі спільного навчання, керованому професійними знаннями та науковими досягненнями нашого факультету. Навчальний досвід ще більше збагачується різноманітністю досвіду та життєвого досвіду наших студентів.

Незалежно від того, закінчуєте ви коледж, змінюєтесь кар’єру чи практикуєте клініцистом, який прагне прогресувати у вашій кар’єрі, Інститут MGH має ступінь або сертифікат, який підходить саме вам.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Boston

    1st Avenue,36, 02129, Boston

    Запитання