Keystone logo
Middle Tennessee State University

Middle Tennessee State University

Middle Tennessee State University

Введення

Коледж наук про поведінку та здоров'я - це союз дисциплін із спільною метою забезпечити якісні академічні програми для підготовки студентів до навчання протягом усього життя та обслуговування. Факультет коледжу сприяє розвитку середовища, орієнтованого на студентів, використовуючи партнерські стосунки та навчання на основі фактичних даних та реальності. Наші випускники демонструють знання, вміння, креативність та доброчесність у своїх професійних внесках.

Мета 1 - Створити різноманітне середовище, включаючи викладачів та студентів / спеціалістів, що відображає характеристики та задовольняє потреби населення, що обслуговується.

Ціль 2 - Систематично консультувати студентів та аспірантів за всіма дисциплінами щодо підтримки академічної якості та ефективного задоволення вимог до випуску.

Ціль 3 - Підтримувати якість програми шляхом акредитації, чудових партнерських відносин у громаді, штаті, регіоні та країні, а також високих стандартів навчання.

Ціль 4 - Створити ефективні та ефективні методи співпраці, досліджень та служб для задоволення потреб наших спеціалістів та їх професійних прагнень.

Розташування

  • Murfreesboro

    East Main Street,1301, 37132, Murfreesboro

    Запитання