Midwest College Of Oriental Medicine Програма акупунктури
Midwest College Of Oriental Medicine

Програма акупунктури

Online USA

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Введення

Програма акупунктури поєднує в собі добре сплановану академічну курсову роботу з широким клінічним досвідом, що призводить до отримання сертифікату акупунктури на рівні магістра. Фіксований графік надає студентам чіткий шлях до їхніх навчальних цілей та гарантує, що всі вимоги виконані для складання іспитів Національної ради.

Для майбутніх студентів, які хочуть зосередитись на практиці акупунктури, випускники цієї програми можуть успішно лікувати багато синдромів болю та реабілітаційних станів. Студенти цієї програми вивчають як методи лікування на основі меридіанів, так і занг-фу, а також електро-акупунктуру. Tui Na (китайський масаж) та інші способи китайської медицини викладаються як допоміжні техніки. Випускники цієї програми, які склали необхідні іспити, мають право на ліцензування в Іллінойсі та Вісконсіні.

Освіта зосереджена на системі фізіології, патології, діагностики та стратегії лікування «Цзанг Фу». Традиційна діагностика пульсу та мови допомагає випускнику скласти комплексний план лікування. У Китаї цього стилю сьогодні викладають в університетах китайської медицини та практикують у відповідних навчальних лікарнях.

Про Школу

Запитання