Montclair State University

Montclair State University

Montclair State University

Введення

У Фелісіано школі бізнесу в Montclair State University, ми рухомий однією метою: перетворити сьогоднішніх студентів в бізнес-лідерів завтрашнього.

Як школа бізнесу студент, ви отримаєте навички, знання і досвід, необхідні для успішної конкуренції на сучасному світовому ринку. Наші програми пропонують унікальний набір досвіду, спрямованих на залучення успіху в ряді корпоративних, некомерційних і державних секторів.

аналітична перспектива

Ви будете взаємодіяти з світового класу факультету думки керівників і фахівців галузі, які допоможуть вам придбати аналітичне мислення, стратегічні комунікації та лідерські навички, які є основою міцного професійного успіху.

Наша сувора програма МВА буде просунути вашу поточну кар'єру на наступний рівень або перемикати передачі і досліджувати нові напрямки. Ми пропонуємо гнучкість, необхідну, з навчальним планом, який розвиває свій талант і навички - з огляду на при цьому графік роботи.

Займався з усім світом бізнесу

Ваше всебічну освіту не закінчиться в класі. Ви будете мати можливість поставити теорію бізнес на практиці - і отримати товарну досвід роботи з потенційними роботодавцями - з рук-на Кооператив і програми стажування.

Через регулярних лекцій і програм, ви будете займатися і з'єднатися з зазначеними бізнес-лідерів і підприємців, корпоративних партнерів і друзів, а також мережу активно беруть участь випускників, які відкриють двері для вас протягом всієї кар'єри. Наші випускники є лідерами в своїх областях і є безцінним ресурсом для вас протягом вашому професійному житті. Доступ до цієї мережі динамічних. присвячений випускників є життєво важливою частиною досвіду бізнес-школи.

перевірений Настрій

Що робить бізнес-лідера? Ми вважаємо, що здатність адаптуватися і реагувати на виклики мінливого бізнес-середовищі.

Наші послуги Центр Кар'єра допоможе визначити і вивчити найбільш підходящу варіанти кар'єри, спілкуватися з програмами стажування або землею повний робочий день, в обраній галузі.

Коли ви приєднатися до нашої різноманітне співтовариство гнучких, винахідливих студентів, ви будете розвивати мислення і навички, необхідні для життя особистого і професійного успіху.

Розташування

  • USA Online, США

Запитання