National College Of Technical Instruction

National College Of Technical Instruction

National College Of Technical Instruction

Введення

NCTI є дочірньою компанією American Medical Response, Inc. (AMR), штаб-квартира якої знаходиться в Грінвуд-Віллідж, штат Колорадо. Ми пропонуємо курси фельдшера та EMT на різних сайтах по всій країні.

NCTI співпрацює з Південним університетом Колумбії в Оріндж-Біч, Алабама, щоб сформувати консорціуми, які фінансують чотири окремі програми фельдшера.

NCTI - Roseville Paramedic Program є консорціумом, спонсором якого є Американська медична реанімаційна організація West, dba NCTI та Колумбійський південний університет

Фельдшерська програма NCTI - Bay Area (Livermore) - це програма консорціуму, спонсорована Американською медичною компанією Response West, dba NCTI та Південним університетом Колумбії.

NCTI - Riverside Paramedic Program - це консорціум, що фінансується Американською службою швидкої медичної допомоги США, dba NCTI та Південним університетом Колумбії.

NCTI - Програма фельдшера Спрінгфілда - це консорціум, спонсорований American Medical Response of Massachusetts, Inc. dba NCTI та Колумбійський південний університет

Кожна програма фельдшера акредитована окремо Комісією з акредитації програм охорони здоров’я суміжних країн.

Акредитація

Програми фельдшера NCTI програмно акредитовані Комісією з акредитації суміжних програм медичної освіти (CAAHEP) за рекомендацією Комітету з акредитації освітніх програм для професій екстреної медичної допомоги (CoAEMSP).

Розташування

  • Natick

    Tech Circle,4, 01760, Natick

    Запитання