National University of Ireland Galway College of Science and Engineering магістр природничих наук біомедичної інженерії
National University of Ireland Galway College of Science and Engineering

магістр природничих наук біомедичної інженерії

Galway, Ірландія

1 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 6 800 / per year *

На кампусі

* - ЄС Плата, 13750 Вартість EUR не є членами ЄС

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Великі проблеми вирішуються за допомогою цієї програми:

 • Здоров'я людини та якість життя є одним з найбільш важливих завдань, що стоять перед людством.
 • Завдання полягає в тому все більше через швидко зростаючого і стрімко старіючого населення світу, що в даний час перевищує 7 млрд.
 • Біомедична техніка вирішує ці питання безпосередньо, з інженерами інновації, аналіз, проектування і виробництво нових медичних імплантатів, пристроїв і методів лікування для лікування захворювань, травм і станів людського тіла, щоб відновити здоров'я і поліпшити якість життя.
 • CNN перераховує біомедичної інженерії в якості N: 1 в конкурсі "Кращий робочих місць в Америці" 2013 року.

Цілі програми і цілі

Метою програми є створення випускників з міцною заземлення в технічних основ (аналіз, рішення дизайн і проблема), але які також мають мульти-дисциплінарної широту, яка включає знання про біології людини і клінічних потреб і додатків, щоб бути в змозі зробити негайний вплив в поле на випускний, ні в наукових дослідженнях або медичних технологій доменів галузі. У кінцевому рахунку програма спрямована на генерувати майбутніх лідерів національного та міжнародного медичної техніки, а також наукових досліджень і викладання в області біомедичної інженерії.

Що особливого в CoEI / NUIG в цій області:

NUI Голуей є піонером у розробці освітніх програм в області біомедичної інженерії в Ірландії, представляючи ступінь першого бакалавра в країні в області біомедичної інженерії в 1998 році, який був першим для досягнення професійної акредитації від інженерів Ірландії в 2004 році, так і на рівні випускника з структурована програма PhD в біомедичної інженерії та регенеративної медицини (BMERM) в 2011 році.

NUI Голуей був на передньому краї досліджень світового класу в області біомедичної інженерії протягом більше 20 років і є піонером міждисциплінарні дослідження в області біомедичної інженерії та науки, зі створенням Національного центру біомедичних технічних наук (NCBES) в 1999 році, і до теперішнього часу з оголошенням NUI Голуей в якості провідної установи в новому наукового фонду Ірландії фінансується Центру досліджень в медичних пристроях (Curam).

NUI Голуей має дуже тісні і глибокі відносини з виробниками медичного обладнання на місцевому, національному та міжнародному рівнях, на багатьох рівнях, від промисловості відвідувань, гостьових лекцій і студентських місць розміщення, до великих дослідних співробітництва.

Багато хто з наших випускників інженерних зараз займають керівні адміністративні та технічні позиції у галузі медичного обладнання на національному та міжнародному.

Структура програми

90 ECTS Програма Один повний рік в тривалості, початку вересня і закінчуючи серпні включає в себе: - Первинний викладав модулі (20 ECTS) - Розширений вчив модулів (40 ECTS) - Дослідження / Промисловість проекту (30 ECTS).

Зміст програми

Приклади модулів: - Розширений кінцевих елементів методи - Розширений Обчислювальні Біомеханіка - Розширений біоматеріалів - Mechanobiology - Bioinstrumentation дизайн - Медичне і хірургічній практиці - Стовбурові клітини та генна терапія - Поступальний медицини - полімерна Інжиніринг - Передові інженерні Статистика - Системи надійність - Lean системи - методи дослідження Для інженерів - Фінансовий менеджмент - з питань регулювання та тематичних досліджень - технології, інновації та підприємництво

Можливість ряду промислових і науково-дослідних стажувань:

Студенти, що навчаються за цією програмою матимуть можливість подати заявку на один рік після закінчення стажування в будь-якому пов'язаної промисловості або науково-дослідницької групи в Ірландії.

Стипендії

Кількість стипендій, що виділяються за інженерного коледжу та інформатики для студентів, які не є членами ЄС, зареєстрованих на цих магістерських програм. Кожен стипендія буде оцінюватися в € 2500 і буде присуджена успішних кандидатів на основі подання особистої заяви і резюме в Коледж. Ряд галузевих підтримки стипендії також будуть доступні, кожен зі значенням € 2500.

Вступні вимоги:

Вхід в програму відкритий для осіб, які мають другу нагороду класу, класу однієї, Рівень 8 градусів в області біомедичної інженерії або у відповідній дисципліні.

Як подати заявку

Додатки в режимі онлайн за допомогою Аспірантура Центр із застосування (PAC), Код PAC для цієї програми є GYE24.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Бакалавр біомедичної інженерії
  • Bradford, Великобританія
 • Магістр біомедичної інженерії
  • Linköping, Швеція
 • Кандидат наук з біомедичної інженерії
  • Ma Liu Shui, Гонконг