National University of Natural Medicine

National University of Natural Medicine

National University of Natural Medicine

Введення

National University of Natural Medicine ( NUNM ) - це найстаріший акредитований натуропатичний медичний університет у Північній Америці, провідник освіти в галузі природної медицини та наукові дослідження. Як один із найбільш шанованих університетів природної медицини у всьому світі, ми регулярно вимагаємо нашої участі у міжнародній медичній освіті та дослідженнях. Ми віримо в цілющу силу природи і в те, що їжа - це ліки.

National University of Natural Medicine пропонує міцне, надихаюче навчальне середовище та життєво важливе, новаторське наукове співтовариство, яке охоплює наші аудиторії, оздоровчі центри та не тільки. Наш динамічний кампус пропонує всім нашим студентам можливість стати агентами змін у світі охорони здоров’я. Ви можете опинитися на межі нових поглядів на харчування, психічне здоров’я тощо. Будучи студентом-медиком, ви будете працювати з різними групами пацієнтів у наших громадських клініках і оцінювати різні умови практики. Наші оздоровчі центри та відомий науково-дослідний інститут Хельфготта будуть центральними для вашої курсової роботи. У National University of Natural Medicine ми всі займаємося освітою, дослідженнями та обслуговуванням - це те, чого хочуть наші студенти, а також пацієнти.

Наші студенти - пристрасні, успішні люди, які роблять кроки, щоб покращити світ за допомогою природної медицини.

Наші виняткові програми з натуропатичної медицини, класичної китайської медицини, інтегративних досліджень медицини, глобального здоров'я та харчування поєднують стародавню цілющу мудрість із сучасною наукою, заснованою на дослідженнях. Наші випускники користуються великим попитом ― величезна кількість американських споживачів охорони здоров’я шукає профілактичних, неінвазивних та якісних природних медичних послуг.

Розташування

  • Portland

    South Porter Street,49, 97201, Portland

    Запитання