
Магістр наук (MSc) in
магістр наук в біомедичній інженерії Nazarbayev University

Введення
Біомедична інженерія є відносно новою галуззю, яка поєднує традиційні дисципліни інженерії та медицини. Прикладами внесків у біомедичну інженерію є розробка кардіостимуляторів, високотехнологічного обладнання для діалізу крові та систем медичної візуалізації за допомогою рентгенівської або магнітно-резонансної томографії.
Біомедична інженерія — це міждисциплінарна спеціальність, яка застосовує інженерні принципи для вирішення клінічних проблем. Ця дисципліна зазвичай стосується медичної терапії, пристроїв моніторингу та діагностичних інструментів. Внесок біомедичної інженерії в суспільство швидко зріс після Другої світової війни. Фактично, Товариство біомедичної інженерії (BMES) нещодавно склало перелік найвидатніших сучасних технологій і застосувань, які виникли в результаті біомедичної інженерії. До них належать:
- Штучні органи , такі як кардіостимулятори, слухові апарати, синтетичні кровоносні судини та системи гемодіалізу.
- Комп’ютерне моделювання систем організму , таких як апарати для роботи нирок і артеріального тиску.
- Медична візуалізація включає МРТ, рентгенівську томографію, ультразвук, позитронно-емісійну томографію тощо.
Інші застосування біомедичної інженерії включають проектування біоматеріалів, регенеративну інженерію, спортивну медицину та передові терапевтичні пристрої. Крім того, розумні технології стають важливими в охороні здоров’я. Наприклад, інтелектуальні технології дозволяють використовувати аналіз у реальному часі, щоб допомогти лікарям у діагностиці захворювань, а також використовувати аналітику для надання допомоги. Деякі з цих можливостей можуть бути присутніми в машинах або обладнанні, розроблених біомедичними інженерами.
Загальна інформація
- Кампус: Астана, Казахстан
- Мова: англійська
- Режим доставки: повний робочий день, на кампусі
- Тривалість: 2 роки
- Загальна кількість кредитів ECTS: 120
Школа інженерії та цифрових наук
Nazarbayev UniversityШкола інженерії та цифрових наук (NU SEDS) розробила всі свої програми, щоб революціонізувати традиційне середовище навчання інженерії та науки, лекції та лабораторні роботи, включивши сучасні компоненти, які залучають студентів до проектних вправ з критичного мислення.
Будучи лідерами світового рівня в освіті STEM, усі випускники NU SEDS виходять на світовий ринок як висококваліфіковані експерти в обраній галузі навчання. Наші випускники стають інноваторами, які долають перешкоди в передових технологічних галузях Центральної Азії та Євразії.
SEDS просуває місію використання передових технологій і досліджень для формування досвіду студентів і навчання їх критичного мислення та винахідницького дизайну.
Випускники NU SEDS є бажаними серед світової інженерної та цифрової наукової спільноти через міждисциплінарні перспективи наших студентів, важливі для розвитку сучасної промисловості та інфраструктури.
Стратегічні партнери Nazarbayev University
- Університет Дьюка, Школа бізнесу Фукуа (США)
- Національний університет Сінгапуру, Школа публічної політики Лі Куан Ю (Сінгапур)
- Університет Пенсільванії (США)
- Кембриджський університет (Великобританія)
- Колорадська гірнича школа (США)
- Університет Вісконсін-Медісон (США)
- Медичний центр Піттсбурзького університету (США)
- Національна лабораторія Лоуренса Берклі (США)
- Асоційовані університети Ок-Рідж (США)
Прийом
Навчальний план
Програма MSc з біомедичної інженерії триває 2 роки. Перший рік складається з курсів, які будуть викладатися як у класі, так і в лабораторії. Акцент буде зроблений на груповій роботі. Курси охоплюють ключові підполя біомедичної інженерії, такі як біомедичні матеріали, біосенсори, принципи регенеративної медицини, принципи тканинної інженерії, медична візуалізація, методи та методи, що використовуються в медичній діагностиці, мікробіологія тощо. Крім того, буде викладатися спеціальний курс з анатомії та фізіології для біомедичних інженерів.
Програма складається з обов'язкових курсів і курсів за вибором, тому кожен студент може вибрати індивідуальну програму. Другий рік Програми в основному зосереджений на дослідженнях; студентам доступний майже повний календарний рік. Очікується, що студенти досліджуватимуть дослідницьку гіпотезу на міжнародному науковому рівні. Бажано, щоб результатом цього стала наукова публікація. Дослідницькі проекти проводитимуться у співпраці з нашими стратегічними союзниками, тобто кафедрами біомедичної інженерії Університету Іллінойсу Урбана-Шампейн, США; Колумбійський університет (Нью-Йорк, США), Імперський коледж Лондона (Лондон, Великобританія) та Університет Нового Південного Уельсу (Сідней, Австралія).
Карєрні можливості
Можливі напрямки кар'єри:
- Індустрія медичного обладнання, як інженер-розробник або інженер з управління якістю.
- Виробництво та подальша розробка кардіостимуляторів, інтраокулярних лінз або ендоваскулярних стентів.
- Регуляторні органи, які регулюють допуск нових ліків і медичних виробів на ринок.
- Ви також можете розпочати власний бізнес, наприклад, виробництво та виведення на ринок медичного пристрою.
- Ви також можете продовжити кар’єру в наукових колах, напр почати Ph.D. дослідницький проект, працювати докторантом в одному чи кількох закордонних університетах і стати (помічником або доцентом) професора.
Галерея
Результат програми
Після успішного завершення програми магістра біомедичної інженерії випускники зможуть:
- Інтеграція наук про життя та техніки для досліджень, розробок та інновацій з метою покращення здоров’я людини.
- Оцінювати ідеї, моделі та гіпотези, використовуючи відповідні експериментальні, математичні та статистичні підходи.
- Оволодійте кількома інструментальними, обчислювальними та біологічними методами для експериментів та моделювання.
- Мислити критично зі здатністю належним чином аналізувати дані, отримані в результаті експериментів і моделювання, і робити виправдані висновки.
- Визнавати етичні проблеми, розглядати різні точки зору та використовувати критичне етичне міркування, щоб визначити відповідну поведінку, якої слід дотримуватися в практиці біомедичної інженерії.
- Ефективно спілкуйтеся як індивідуально, так і в групі.