New England College Of Optometry

New England College Of Optometry

New England College Of Optometry

Введення

New England College Of Optometry ( NECO ) - школа оптометрії, яка готує наступне покоління постачальників очних послуг, освітян та новаторів завдяки суворій навчальній програмі та великому клінічному досвіду. New England College Of Optometry випускає співчутливих та кваліфікованих оптиків, готових практикуватись у різних умовах.

У New England College Of Optometry ми готуємо студентів до кар’єри в проведенні догляду за очима, дослідженні та навчанні. Ми закликаємо студентів творчо мислити про зір та зір та сприяти майбутньому галузі.

Як незалежна школа оптометрії, New England College Of Optometry орієнтована лише на освіту оптометрії, дослідження та догляд за пацієнтами. Ми приймаємо студентів з 34 штатів та 8 країн. Наше місце в Бостоні забезпечує доступ до надзвичайно інноваційної та активної вищої освіти та спільноти охорони здоров’я регіону. Ми шукаємо спритних, відданих людей, які б приєднались до нашої спільноти, щоб підтримати наші програми оптимістичної освіти та догляду за пацієнтами світового класу.

Розташування

  • Boston

    Beacon Street,424, 02115, Boston

    Запитання