New England College Of Optometry Диплом за чотирирічною програмою OD (доктор оптометрії)
New England College Of Optometry

Диплом за чотирирічною програмою OD (доктор оптометрії)

Boston, США

0 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Чотирирічна програма доктора оптометрії - це наша основна академічна програма. Він складається з трьох років навчання в класі, клініці, лабораторії та семінарських умовах, після чого проводиться загальноклінічний четвертий курс. Клінічний досвід забезпечує студентів різними групами пацієнтів, сучасною апаратурою та наглядовим колективом, відданим зразковому догляду за пацієнтами та освіті. В усіх наших програмах метод наставництва використовується із ліцензованими та досвідченими викладачами, які служать наставниками для наших студентів.

Чотирирічна програма ступеня доктора оптометрії коледжу надає студентам міцну основу у візуальних, біомедичних та клінічних науках, які потім інтегруються через багатий та різноманітний досвід догляду за пацієнтами. Ця програма готує студентів до кар’єри клініциста, дослідника чи вихователя. Наша унікальна факультативна програма надає можливість для підвищення кваліфікації в галузі, що представляє особисті інтереси, з варіантами для здобуття післядипломної освіти.

Навчальна програма для чотирьох років організована та здійснюється за допомогою чотирьох академічних кафедр: Науки про зір, Біомедичні науки та хвороби, Первинна медична допомога та Спеціальність та Розширений догляд, а також кафедри клінічної освіти та аспірантури. Кожен курс розроблений як один крок у послідовності, призначений для полегшення оволодіння кожним студентом знаннями та вміннями, необхідними для професіонала-оптика, здатного управляти станом людського ока та зорової системи.

Студенти, які навчаються на чотирирічній програмі OD, можуть подати заявку на перший рік для вступу на програму подвійного ступеня, щоб одночасно зі ступенем OD отримати ступінь магістра в галузі зору.

Студенти, які навчаються на чотирирічній програмі OD, можуть подати заявку на перший курс, щоб вступити на програму подвійного ступеня, щоб здобути ступінь доктора наук на додаток до ступеня OD. Семирічна програма доступна у партнерстві з Бостонським університетом.

Випускник оптометрії з New England College Of Optometry повинен бути обізнаним в офтальмологічній та системній допомозі та постійно віддаватися вдосконаленню знань та здібностей. Випускник буде вмілим у техніці та нових технологіях, вмілим у вирішенні проблем, а також професійною, етичною та співчутливою поведінкою та стандартами. Випускник зможе вирішити проблеми охорони здоров’я громади та процвітати в мінливих умовах охорони здоров’я.

Про Школу

Запитання

Подібні курси