North-West College (all locations) Диплом з хірургічної технології
North-West College (all locations)

Диплом з хірургічної технології

Request duration

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

На кампусі

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Чи знали ви, що сьогодні більше людей, ніж будь-коли, потребують медичних послуг? Це означає, що в галузі охорони здоров’я можливостей для кар’єрного росту більше, ніж будь-коли раніше.

Хірургічні технології (їх також називають хірургічними, техниками операційних та техніками ОР) допомагають у хірургічних операціях, готуючи операційні та допомагаючи хірургам, медсестрам та лікарям до та під час хірургічних процедур.

Досягнення медичних технологій зробили хірургічну операцію безпечнішою, і проводиться більше операцій з лікування різних захворювань та травм. Крім того, очікується, що кількість осіб, які мають доступ до медичного страхування, буде продовжувати зростати через федеральну реформу медичного страхування, що, в свою чергу, має призвести до збільшення попиту на хірургічні послуги. Як результат, зростає потреба у кваліфікованих хірургічних технологіях.

Очікується, що старіння великого покоління Baby Boomer також збільшить потребу хірургічних технологів, оскільки літні люди зазвичай потребують більшої кількості операцій. Більше того, у міру того, як ці особи старіють, вони можуть виявляти більше бажання, ніж ті, що були у попередніх поколіннях, звертатися за медичною допомогою для покращення якості життя. Наприклад, людина може прийняти рішення про заміну коліна, щоб підтримувати активний спосіб життя.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Бакалавр біомедичної інженерії
    • Melbourne, США
  • MS в галузі біомедичної інженерії
    • Melbourne, США
  • Бакалавр інформатики в галузі охорони здоров'я та управління інформацією
    • Evansville, США