Northeast Ohio Medical University

Northeast Ohio Medical University

Введення

Northeast Ohio Medical University прагне до охорони здоров'я, економіки та якості життя на північному сході штату Огайо завдяки медичній, фармацевтичній та медичній освіті студентів та практиків на всіх рівнях; розвиток нових знань шляхом досліджень в галузі біомедицини, охорони здоров’я та поведінкових наук; а також надання громадських послуг та оздоровчої освіти в усьому регіоні.

Розташована в центрі одного з найбільших регіонів охорони здоров'я країни, NEOMED є одним з національних лікарень, дослідницьких компаній і вищих навчальних закладів, які процвітають у сфері медичних наук.

З моменту заснування університету в 1973 р. NEOMED прагне навчати наступне покоління лікарів, фармацевтів та дослідників охорони здоров’я.

МІСІЯ

NEOMED використовує різноманітність, інновації та співпрацю, щоб створити перетворюючих лідерів та покращити здоров’я завдяки освіті, відкриттям та послугам.

VISION

Бути зразком досконалості в інноваційній освіті та впливових дослідженнях для створення трансформаційних лідерів охорони здоров’я завтра.

Розташування

Розташування
  • Ohio 44, 44272, Rootstown Township

Запитання