Keystone logo
Northwestern Health Sciences University

Northwestern Health Sciences University

Введення

Отримайте реальну освіту від лідерів у своїй галузі. Ви будете застосовувати вивчений навчальний матеріал у наших державних та студентських клініках, допомагаючи медичним працівникам у лікуванні пацієнтів клініки. Студенти NWHSU отримують в 2-3 рази більше практичного досвіду, необхідного для сертифікації правління.

Наш університет зосереджений на тому, щоб налаштувати вас на професійний успіх. Закінчення NWHSU готує вас до роботи в клініці, організації чи відкриття власної практики. Ви отримуєте практичну освіту з медичних наук у людей, які працюють у найбільш швидкозростаючих сферах охорони здоров'я. Ви будете готові допомогти йому рости з першого дня.

Ви можете розширити свої повноваження та отримати конкурентну перевагу за межі обраної вами галузі. Ми готуємо наступне покоління цілителів - масажистів, голкотерапевтів, китайських лікарів, експертів з питань харчування та мануальної терапії - тут, все в одному місці. Ви навчатиметесь разом зі студентами-однодумцями з різних дисциплін охорони здоров’я. Навчання у майбутніх цілителів готує вас до спільного підходу, який стає все більш поширеним у лікарнях, медичних клініках, кабінетах мануальної терапії та інших закладах охорони здоров’я.

ти маєш пристрасть до зцілення. У вас є бажання допомогти людям жити краще. Ви відчуваєте покликання служити іншим. Ви хочете, щоб у майбутньому ви робили важливу роботу. Це ваша пристрасть. Наша компанія допомагає вам застосовувати свої знання з емпатією та турботою, що ставить людей на перше місце. Ми тут, щоб допомогти вам перетворити свою пристрасть на професію.

Розташування

  • West Bloomington

    West Bloomington, США

    Запитання