© Nova National School of Public Health
NOVA University Lisbon - National School of Public Health

NOVA University Lisbon - National School of Public Health

NOVA University Lisbon - National School of Public Health

Введення

Провідний шлях освіти громадської охорони здоров'я

204164_Designsemnome2.png

Національна школа громадського здоров’я NOVA ( NOVA NSPH ) досягла цієї провідної позиції на основі консолідованого та диверсифікованого підходу з навчальним портфоліо випускних курсів, заснованих на потребах сьогодення, зосереджених на навчальному процесі, орієнтованому на студента, і з групою видатних та досвідчених професорів .

У тісному зв’язку з дослідженнями та міцним зв’язком із практикою NOVA NSPH створила критичну масу високодиференційованих професіоналів. Наші студенти виділяються своїми технічними, науковими навичками та здатністю діяти в різних секторах, маючи можливість стикатися з найскладнішими проблемами громадського здоров'я в глобальному контексті, що постійно змінюється.

Національні та міжнародні дослідження та розробки

Ми розвиваємо національні та міжнародні дослідження якості.

NOVA NSPH очолює та бере участь у складних та конкурентоспроможних дослідницьких проектах, в культурі, яка керується поточними та майбутніми викликами громадського здоров’я, зосередженою на інноваціях та соціальному впливі.

Виробництво доказів підтримує здоров’я та благополуччя населення та зміцнює системи охорони здоров’я, де пріоритетом є перетворення доказів у застосовні рішення в реальному контексті, від локального до глобального.

Люди – запорука нашого успіху

Наш успіх – це наша команда. Співробітники є життєво важливими для нашої установи, оскільки вони безпосередньо відповідають за виконання нашої місії, цілей і принципів . Саме залучення вчителів, дослідників, партнерів, студентів і випускників дозволяє взяти на себе цю важливу роль у суспільстві.

Наші студенти

NOVA NSPH щорічно приймає близько 180 нових студентів на курси тривалістю один або кілька років, включаючи докторські ступені, магістратуру та спеціалізацію. Крім того, близько 200 студентів відвідують короткі курси.

Магістерські, докторські та інші дипломні роботи зазвичай публікуються у визнаних наукових журналах. Наші студенти мають різноманітну освіту, включаючи медицину, медсестринство, фармацію, технології охорони здоров’я, підприємців, економіку, менеджмент, право, психологію та інші.

Статистика

Факти і цифри

Рівень працевлаштування

 • Рівень працевлаштування магістрів NOVA NSPH перевищує 85%.
 • Аспіранти NOVA NSPH мають 100% рівень працевлаштування.
 • Через рік після закінчення магістерського курсу NOVA NSPH студенти часто стають «самозайнятими» (+21% порівняно з попереднім роком).

Інновації та підприємництво

 • Приблизно 1/3 магістрів і докторів філософії певним чином залучені до інноваційних та підприємницьких ініціатив. Ця діяльність включає підтримку існуючого сімейного бізнесу та створення нових компаній.
 • Докторські програми, які беруть участь у підприємницьких ініціативах, особливо спрямовані на створення нових продуктів та/або послуг.

Іноземні студенти

88 іноземних студентів з 24 національностей

8% доходів з міжнародних джерел

Ця інформація базується на даних OBIPNOVA – Observatory for Professional Insertation of NOVA University of Lisbon Graduates, які слідкують за студентами NOVA National School of Public Health (випускниками, магістрами та докторами філософії) протягом 10 років після отримання ступеня.

  Прийом

  NOVA NSPH має понад 25 курсів на рік. Починаючи з докторських, магістерських, аспірантських або короткострокових курсів, усі мають різні дати вступу.

  Будь ласка, знайдіть цю інформацію на веб-сайті нижче або зверніться до нашої академічної служби ( [email protected] ).

  Календар Національної школи громадського здоров'я NOVA

  1 семестр: з вересня по лютий
  2 семестр: з лютого по липень
  Екзамени - 1 семестр: лютий
  Іспити - 2º Семестр: липень/вересень

  Особливості кампусу

  Кампус

  Бібліотека

  Наша бібліотека розрахована на 15 користувачів із вільним доступом до всіх видань. Він доступний для викладачів і студентів, а також для випускників NOVA NSPH і для широкої громадськості, згідно з правилами нашого Центру документації та інформації - CDI.

  «Наша бібліотечна колекція» нараховує понад 17 500 томів (включаючи так звану сіру літературу), у відкритому каталозі; і близько 200 наукових журналів у друкованому вигляді.

  У нас є служба міжбібліотечного абонементу, доступна як на національному, так і на міжнародному рівнях, де користувачі можуть запитувати доступ до книг, розділів книг і статей у журналах, які недоступні в наших установах.

  Бібліотека надає доступ до кількох повнотекстових баз даних, а також до Biblioteca do Conhecimento Online (b-on), де користувачі можуть отримати інформацію з великої кількості академічних публікацій навіть за межами кампусу.

  Доступ в інтернет

  Шкільний кампус має Wi-Fi у всій будівлі. Він також має комп’ютерний центр, доступний для студентів, з приблизно 30 робочими станціями, усі з доступом до Інтернету та принтера.

  Шкільні лабораторії

  NOVA NSPH визнана своїми дослідженнями з кількох питань охорони здоров'я. Для цього в школі є 2 лабораторії:

  Лабораторія аналізу та техніки управління
  Лабораторія аналізу та методів управління є важливою базою даних методів для викладання/навчання та досліджень, розробок та інноваційних проектів.

  Лабораторія охорони праці
  Лабораторія гігієни праці NOVA NSPH – це місце, присвячене розробці дослідницьких проектів і спонсорству зовнішніх дій для спільноти. Він також розробляє методи клінічної оцінки в нагляді за станом здоров'я в контексті професійної гігієни, які можуть бути застосовані в процесі викладання та навчання Просунутого курсу з медицини праці.

   Статистика випускників

   Рейтинги

   Магістерський курс громадського здоров'я

   1ª у ТОП-100 рейтингу Eduniversal Best Masters 2022

   У 2022 році магістерський курс «Громадське здоров’я» Національної школи громадського здоров’я NOVA був визнаний « Кращим магістром 2022 року » за рейтингом EDUNIVERSAL BEST MASTERS RANKING у категорії «Здоров’я».

   Міжнародна сертифікація APHEA

   У 2023 році магістерський курс громадської охорони здоров’я отримав міжнародну сертифікацію APHEA , демонструючи не лише досконалість курсу, але й прихильність Національної школи громадського здоров’я NOVA до міжнародних освітніх стандартів управління охороною здоров’я.

   Розташування

   • Lisbon

    Avenida Padre Cruz, 1600-560 Lisbon, 1600-560, Lisbon

   • Lisbon

    Lisbon, Португалія

    Запитання