NYU New York University

NYU New York University

NYU New York University

Введення

Про NYU

З моменту свого заснування в 1831 році, NYU був новатором у вищій освіті, досягаючи середнього класу, що розвивається, підтримуючи міську ідентичність та професійну спрямованість, а також пропагуючи глобальне бачення, яке інформує про свої 19 шкіл та коледжів.

Сьогодні цей тріпосмужний дух робить NYU одним із найвідоміших та найповажніших науково-дослідних університетів у світі, який пропонує найкращі академічні програми та приймає менше, ніж один із п’яти студентів. На якорі в Нью-Йорку, а також на кампусах в Абу-Дабі та Шанхаї, а також 11 навчальних майданчиках у всьому світі, NYU є лідером у галузі глобальної освіти, де за кордоном навчається більше студентів та більше студентів, ніж будь-який інший університет США.

Студенти NYU приїжджають майже з усіх штатів та 133 країн, і університет використовує різноманітні знання нашого викладача, співробітників та студентів, забезпечуючи його стипендію та викладацьку користь із широкого кола перспектив. NYU серйозно сприймає свою роль як двигуна соціальної мобільності та виділяється серед провідних університетів США за своєю репрезентацією студентів з низьким рівнем доходу та студентів першого покоління у своїй громаді.

Зараз серед найбільших приватних університетів у США, NYU забезпечує сувору, вимогливу освіту до понад 50 000 студентів і щорічно займається дослідженнями майже 1 мільярд доларів. Він належить до числа викладачів, які отримують найвищі наукові відзнаки, і є провідним виробником патентів та доходів від ліцензування серед університетів США. NYU існує велика мережа випускників, які досягли успіху в різних професіях - від наук до мистецтва та уряду - у всьому світі.

Кафедра епідеміології

Ресурси, дослідження та докази покращення рівності здоров'я у роті на місцевому та глобальному рівнях

"Наслідкована" епідеміологія та профілактика

Кафедра епідеміології

120682_clinic-doctor-health-hospital.jpg

Інституційна прихильність до різноманітного та всеохоплюючого середовища

З моменту заснування Нью-Йоркського університету в 1831 р. Інституція проводила місію в місті та в світі та в світі. Коледж стоматології поділяє цю філософію та зобов'язання постійно намагатися сприяти розвитку динамічного та жорсткого середовища викладання та навчання, яке представляє різноманітність перспектив, досвіду та підходів для залучення до постійних системних та цілеспрямованих зусиль для залучення та утримання студентів, викладачів та працівників з різного походження та систематично оцінювати комплексні стратегії для подальшого підвищення інституційного клімату для різноманітності. Коледж твердо прихильний до різноманітності та включення в структуру, навчальну програму та інституційний клімат Коледжу, а також навмисно працює у багатьох областях закладу для надання ресурсів, програм та служб підтримки, які допомагають розвивати та підтримувати освіту навколишнє середовище, що включає різноманітні походження та історично недостатньо представлені групи в різних областях раси, етнічної приналежності, культури, віку, релігії, здібностей, сексуальної орієнтації, гендерної та гендерної приналежності, соціально-економічного статусу, національного походження та освіченого походження.

NYU Dentistry висловлює свої очікування щодо різноманітності у всьому академічному співтоваристві в контексті місцевих та національних обов'язків через свою заяву про місію, "щоб співпрацювати зі студентами у досягненні досконалості в академічній галузі, забезпеченні найкращої медико-санітарної допомоги в ротовій порожнині та займаючись науковими дослідженнями, науковими та творчими можливостями докладає зусиль для покращення здоров'я дуже різноманітного населення в Нью-Йорку та в усьому світі ".

120683_pexels-photo-Dentistry.jpeg

Розташування

  • New York

    NYU College of Dentistry, 345 E. 24th Street, (corner of First Avenue), 10010, New York

Запитання