New York University NYU

New York University NYU

New York University NYU

Введення

У Медичній школі Нью-Йоркського університету імені Гроссмана наша прихильність до інновацій призвела нас до сміливих нових способів подолання розриву між фундаментальними науковими дослідженнями, медичною освітою та якістю обслуговування пацієнтів. Завдяки нашій навчальній програмі для 21 століття, C21, ми поєднуємо досягнення в навчальних стратегіях, нових технологіях та інформаційних рішеннях, щоб виконати нашу потрійну місію: навчати, служити і відкривати.

Кожен студент, який навчається в нашій програмі доктора медицини, отримує повну стипендію на навчання, незалежно від заслуг чи фінансових потреб, яка покриває більшість витрат на відвідування. Наші стипендії для повного навчання дозволяють прагнутим лікарям вибрати спеціальність, виходячи зі свого таланту та нахилів, щоб краще обслуговувати громади, які цього найбільше потребують, та легше робити наукові досягнення, які покращують спосіб догляду за пацієнтами. Ми прагнемо перетворити найкращих та найяскравіших майбутніх лікарів на лідерів, які можуть перетворити охорону здоров’я.

Наша новаторська прискорена трирічна програма докторів медицини, розпочата в 2013 році, скорочує традиційну програму медичної школи на один повний рік, з можливістю приймати участь у першому курсі медичної школи. Завдяки нашим чотири- та п’ятирічним Pathways до доктора медичних наук, включаючи програми подвійного ступеня, ми пропонуємо безпрецедентну гнучкість для налаштування вашої медичної підготовки у спосіб, який відповідає вашим професійним інтересам.

Ми продовжуємо переробляти медичну програму, щоб вирішити найбільші виклики сьогодні в галузі охорони здоров’я. Наш Інститут інновацій у медичній освіті нещодавно запустив навчальну програму «Охорона здоров’я за номерами», призначену навчати студентів першого та другого курсів медичних курсів про безліч способів, за допомогою яких «великі дані» - отримання значущої інформації з великих масивів загальнодоступних даних - можуть інформувати та покращити клінічну допомогу.

Розташування

  • Manhattan

    Manhattan, США

    Запитання